Gra o Tron - Turniej z Playmatą (18:00)

    

Gra o Tron: Gra Karciana

Szczegóły wpisu

Turniej kolekcjonerskiej gry Gra o Tron: Gra Kariana 2 Edycja - z zestawem turniejowym Winter 2015

Data: 9 stycznia 2016 (sobota)
Godzina startu: 18:00
Planowane zakończenie: ok. g. 21:00
Format: Rozgrywka 1v1, Talie standardowe + możliwość gry taliami złożonymi z pojedynczego zestawu podstawowego
Ranga turnieju: Casual - poziom towarzyski
Dopuszczone dodatki: wszystkie dodatki małe i specjalne, które ukażą się do dnia turnieju
Wpisowe: Zależne od liczby uczestników: 4 graczy - 30 zł, 5/6 graczy - 25 zł, 7 i więcej graczy - 20 zł (wynika to z ceny zestawu turniejowego - więcej informacji u prowadzącego turniej)
Rundy: liczba rund zależna od liczby uczestników:
 4-8 graczy - 3 rundy w systemie szwajcarskim
 9 i więcej graczy - 4 rundy w systemie szwajcarskim

Informacje podstawowe:

 • Strefa Gry zaprasza na pierwszy turniej kolekcjonerskiej gry karcianej Gra o Tron - 2 Edycja! Mamy już kilku stałych graczy, wciąż przybywa nowych, więc zaczynamy cykliczne rozgrywki turniejowe. Pierwsze nasze spotkania będą się odbywać na poziomie rozgrywek mocno towarzyskich. Oznacza to, że najważnjesze dla nas będzie wciąż nauka zasad i poznawanie gry. Będziemy się starać, by atmosfera tych tego turnieju sprzyjała grze początkujących osób. Zapraszamy bardzo gorąco, niezależnie od stopnia zaawansowania w grze, czy też od liczby posiadanych obecnie kart.
 • W tym turnieju w puli nagród znajdzie się Game Kit - czyli playmata wraz kartami promocyjnymi i dodatkowymi gadżetami. Wykorzystamy zestaw turniejowy Winter 2015.

Przebieg turnieju:

 • Możliwość udziału w turnieju ma każdy gracz, który posiada talię do gry, z kartami legalnymi w formacie rozgrywek.Uwaga! Na naszych pierwszych spotkaniach turniejowych będziemy dopuszczać do gry także osoby, które będą posiadać jedynie talie przygotowane z pojedynczego zestawu podstawowego (te talie mają mniej kart niż pelne talie do rozgrywek turniejowych).
 • Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju:
   ** 8 graczy - 3 rundy w systemie szwajcarskim.
   ** 9 i więcej graczy - 4 rundy w systemie szwajcarskim.
 • Przewidziany czas na jedną rundę gry: 55 minut.
 • Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej czterech osób. 
 • Zakończenie turnieju planowane jest ok. g. 21:00
 • W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.

Nagrody:

 • Każdy uczestnik turnieju otrzymuje kartę promocyjną (kartą wydawaną za uczestnictwo z tego zestawu jest Fortified Position - polska wersja językowa karty).
 • Zwycięzca turnieju otrzymuje playmatę oraz pudełko do przechowywania kart z grafiką z gry Gra o Tron: Gra Karciana 2 Edycja.
 • Gracz, który zajmujący drugie miejsce otrzymuje specjalną kartę z tego zestawu (Tumblestone Knight - polska wersja językowa karty) oraz pudełko do przechowywania kart z grafiką z gry Gra o Tron: Gra Karciana 2 Edycja.
 • Pozostałe nagrody z zestawu, czyli druga karta specjalna i dwa pudełka, są rozlosowywane wśród pozostałych graczy, z założeniem, że dana nagroda jest losowana wśród uczestników, którzy w pierwszej kolejności nie otrzymali jeszcze żadnej dodatkowej nagrody, a w drugiej kolejności wśród tych, którzy nie mają jeszcze tej konkretnej nagrody.
 • W momencie gry w turnieju weźmie udział 7 lub więcej graczy będą także rozlosowywane bony rabatowe do realizacji w naszym sklepie. Łączna wartość bonów będzie wynosić wielokrotność kwoty 20,00 zł, zwiększając się za każdego uczestnika powyżej siódmego gracza.
 • Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd. 
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
  - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry,
  - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,  
  - w każdym przypadku jeżeli tak zadecyduje sędzia turnieju.

 

 

ZESTAW TURNIEJOWY WYKORZYSTYWANY NA TYM TURNIEJU:
 

ggt_2015_s3_productlayout.png

 

 

ZAPRASZAMY !!!Napisano · Zgłoś

Chciałbym zgłosić pewien problem z organizacją turnieju Agot LCG w sobotę 9go. Dotyczy on kwestii wysokości składki i nagród. Obie były niezgodne z regulaminem t.j. Składka wynosiła 25zł a przy 7 osobach miała wynosić 20zł oraz zwycięzcy nie otrzymali gwarantowanych w regulaminie kuponów do wykorzystania w sklepie. 

Czy istnieje szansa na wyprostowanie w/w pomyłek?

 

Drugie pytanie dotyczy terminu Mistrzostw Sklepu. Kiedy planujecie ten turniej? ( http://graotron.galakta.pl/index.php )

Udostępnij ten komentarz


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się