MTG Commander - Mistrzostwa Sklepu 2017

    

Magic: The Gathering
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Szczegóły wpisu

Turniej kolekcjonerskiej gry karcianej Magic: The Gathering

MISTRZOSTWA SKLEPU 2017 w formacie COMMANDER

 

Data: 9 września 2017 (sobota)
Godzina rozpoczęcia: 11:30
Planowane zakończenie: ok. g. 17:30

Format: Commander
Informacje o formacie: http://mtgcommander.com/rules.php
Ranga turnieju: Regular - poziom normalny
Wpisowe: 25 zł

Centrum Hobbystyczne "Strefa" organizuje w 2017 roku serię turniejów rangi Mistrzostwa Sklepu w najpopularniejszych grach prowadzonych w naszym sklepie. Oczywiście nie może zabraknąć najpopularniejszej u nas gry karcianej - Magic: The Gathering! W tej grze z racji na różnorodność granych u nas formatów odbędzie się kilka turniejów o Mistrzostwo Sklepu. To jest zaproszenie na turniej w formacie Standard.

Turniej Mistrzostwa Sklepu jest organizowany nie tylko po to, by wyłonić najlepszego gracza naszego regionu w tym sezonie, ale także by zebrać jak najwięcej graczy przy dobrych rozgrywkach. Pula nagród, która jest obfita, pomoże nam zebrać dobrą frekwencję. Już teraz zachęcamy do zarezerwowania dla siebie terminu na ten turniej i przybycia, najlepiej ze znajomymi!

 

Przebieg turnieju:

 • Commander to format rozgrywek wieloosobowych - multiplayer. Możliwość udziału w turnieju ma każdy gracz, który posiada zgodnie z formatem Commander talię do gry, z kartami legalnymi w tym formacie rozgrywek. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na czym polega format rozgrywek Commander - zapraszamy do odwiedzin sklepu, szczególnie we wtorki, gdy spotykają się na grach miłośnicy właśnie tego formatu.
 • Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej trzech osób. Jest to turniej rozgrywany jako Casual - czyli luźna rozgrywka nastawiona na zabawę z gry.
 • Podczas turnieju rozgrywamy trzy rundy. Na pierwszą rundę gracze będą przydzieleni losowo do stolików po trzy lub cztery osoby, jeśli tylko to będzie możliwe. Na następne rundy gracze będą przydzielani do stolików zgodnie z zajętymi miejscami w grach z pierwszej rundy. Czas na jedną rundę gry wynosi maksymalnie 80 minut.
 • W przypadku gdy w turnieju weźmie udział czterech lub pięciu graczy, wówczas rundy rozgrywane są w takim samym składzie, przy jednym stoliku.
 • W przypadku gdy w turnieju weźmie udział trzech graczy rozgrywana jest tylko jedna runda, z czasem gry 2 godziny.
 • W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.

Nagrody:

 • Zwycięzca turnieju otrzymuje tytuł Mistrza Sklepu 2017. Otrzyma także specjalną playmatę na tę okazję!
 • Każdy uczestnik turnieju otrzyma kartę promo - będą one rozlosowowywane z puli aktualnych kart posiadanych przez sklep, z kart legalnych do gry w formacie Standard.
 • Pulę nagród rzeczowych na ten turniej tworzą także boostery z dodatków Eternal Masters oraz Modern Masters 2017. Do puli będzie dodany jeden booster za każdych dwóch uczestników turnieju.
  Boostery będą otwierane do rozdraftowania na zakończenie turnieju.
 • Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród rzeczowych w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund podstawowych, tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd. 
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
   - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry, 
   - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,  
   - w każdym przypadku jeżeli tak zadecyduje sędzia turnieju. 

 

ZAPRASZAMY !!!


Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0