SW: Przeznaczenie - turniej o T-Shirt!

    

Star Wars: Przeznaczenie
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Szczegóły wpisu

Kolekcjonerska gra karciana Star Wars: Przeznaczenie - Specjalny turniej promocyjny z koszulką dla zwycięzcy!

Data: 14 października 2017 (sobota)
Start zapisów na miejscu: 16:00
Godzina rozpoczęcia gier: 16:30
Planowane zakończenie: ok. g. 20:00
Format:
Rozgrywki standardowe 1 vs. 1
Wpisowe: 15 zł
 

Zapraszamy na specjalny turniej promujący kolekcjonerską grę karciano-kościaną Star Wars: Przeznaczenie! W ramach naszej październikowej Nocy z Grami, która odbywać się będzie pod szyldem gier karcianych, chcemy Wam na nowo przedstawić dobrą propozycję gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Liczymy na to, że każdy kto ma już talię znajdzie czas by odwiedzić nas na tym turnieju. Nasz sklep sponsoruje nagrodę główną: T-Shirt z grafiką Star Wars!
To będzie także bardzo dobra okazja by zapoznać się z tą grą. Nauki zasad będą trwały przez cały dzień. A ponieważ mamy specjalną promocję przy zakupie starterów, więc tym bardziej warto skorzystać!

Jeśli nie znasz jeszcze gry, ale jesteś zainteresowany - także przyjdź. Na miejscu nauczymy Cię zasad, a jeśli zdecydujesz się na zakup startera to od razu pomożemy ci przygotować talię do rozgrywek :)


 

Przebieg turnieju:

 • Możliwość udziału w turnieju ma każdy gracz, który posiada talię do gry, z kartami i kośćmi legalnymi w formacie rozgrywek - na ten moment gramy wszystkim co się ukazało na rynku do tej gry.
 • Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju:
 •  ** 4-8 graczy - 3 rundy w systemie szwajcarskim,
   ** 9 i więcej - 4 rundy w systemie szwajcarskim.
 • Rundy rozgrywane w systemie szwajcarskim oznaczają udział graczy w każdej z nich aż do momentu ich zakończenia, lub wcześniejszej rezygnacji gracza z turnieju. A więc każdy uczestnik może grać do momentu zakończenia turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada).
 • Przewidziany czas na jedną rundę gry w systemie szwajcarskim to 45 minut.

Nagrody:

 • Podstawową pulę nagród tworzą boostery Star Wars: Przeznaczenie. Do puli będzie dodany jeden booster za każdego uczestnika biorącego udział w turnieju.
 • Dodatkowo każdy uczestnik już na starcie rozgrywek otrzyma trzy karty promocyjne - z premiery najnowszego dodatku.
 • Natomiast dla zwycięzcy turnieju mamy nagrodę specjalną: T-Shirt z grafiką Star Wars!

   


Uwaga! Do dnia 18.10 trwa specjalna promocja "Duet Mocy 1+1" dzięki której możecie nabyć dwa startery do gry w cenie jednego! To IDEALNA okazja by dołączyć do tej gry! Dlatego właśnie nasz sklep zwiększył liczbę spotkań i nauk gry w tym miesiącu. Nie przegapcie okazji - to na prawdę fajna gra kolekcjonerska z oryginalną mechaniką, no i w całości po polsku!
Więcej o promocji przeczytacie w osobnym temacie: http://strefa-gry.pl/topic/1022-specjalna-promocja-gry-star-wars-przeznaczenie-duet-mocy-11/

 

Więcej informacji o grze uzyskacie ze strony polskiego wydawcy: http://galakta.pl/star-wars-przeznaczenie-premiera/

A na spotkania przy grze możecie umawiać się także korzystając z naszej lokalnej grupy na Facebook'u: https://web.facebook.com/groups/1173873499334158/

 

 

 

ZAPRASZAMY !!!

 

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0