Black Monk Weekend - Super Munchkin

    

Spotkania z grami planszowymi
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Szczegóły wpisu

BLACK MONK WEEKEND #2

PREZENTACJA I TURNIEJ GRY KARCIANEJ WYDAWNICTWA BLACK MONK

GRA WEEKENDU: SUPER MUNCHKIN!Sklep Hobbystyczny "Strefa Gry" zaprasza na Black Monk Weekend!
W naszym bielskim Centrum Hobbystycznym "Strefa" cyklicznie organizujemy dla Was spotkania z grami, w czasie których możecie spędzić czas na rozgrywkach towarzyskich. W weekend, 13-15 października (zahaczając o naszą cykliczną Nockę z Grami :D ), mamy dla Was specjalną propozycję: Wielkie Granie w kultową grę od wydawnictwa Black Monk - Super Munchkin!

W piątek i w sobotę przez cały czas pracy sklepu będziecie mogli przyjść i zasiąść do specjalnie przygotowanego stołu z rozłożoną grą, a nasi sprzedawcy pomogą Wam w szybkiej nauce prostych zasad. A grę warto poznać - jest to jedna z lepszych pozycji w kategorii gier imprezowych :)

Dodatkowo w sobotę, o g. 12:00, wystartuje turniej w tej grze. Nie ma żadnego wpisowego, a nagrodami będą gadżety związane z grami wydawnictwa Black Monk. Każdy uczestnik turnieju coś otrzyma!

Jeżeli w turnieju weźmie udział przynajmniej 12 osób, wydawnictwo Black Monk zapewnia dla zwycięzców bony za pierwsze trzy miejsca - odpowiednio 60 zł / 40 zł / 20 zł. Te kwoty mogą przeznaczyć na zakupy gier wydawnictwa Black Monk w naszym sklepie.

Jeżeli w turnieju weźmie udział mniej niż 12 osób, przyznana zostanie wyłącznie nagroda za pierwsze miejsce (60 zł). Ta kwota może zostać przeznaczona na zakup gier wydawnictwa Black Monk w naszym sklepie.


Aby wziąć udział w turnieju wystarczy do nas przyjść przed godziną 12:00 w sobotę i zgłosić sprzedawcy chęć udziału. Resztą zajmie się już osoba prowadząca turniej.
Możliwość nauki zasad będzie cały czas - w piątek i w sobotę, od rana do wieczora.

 

 

 

SM.png


Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się