MTG Commander - Rozgrywki

    

Magic: The Gathering
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Powtarzaj wydarzenie co tydzień do 4 wystąpień

Szczegóły wpisu

Magic: The Gathering - Rozgrywki w formacie Commander

Godziny: 16:00 - 20:00
Format: 
Commander
 

Informacje podstawowe:

  • Commander to nazwa specjalnego formatu rozgrywek w grze Magic: The Gathering stworzonego dla gier wieloosobowych - czyli multiplayer. Format cechuje specjalne przygotowanie tali, którą gracie: ma mieć ona dokładnie 100 kart, a jedną z nich musi być legendarny stwór, który staje się Generałem Talii. Pozostałe karty w tej talii mogą mieć tylko takie kolory, w jakich jest nasz generał. Co więcej, za wyjątkiem lądów bazowych żadna karta nie może powtarzać się w więcej niż jednej kopii! Dodajmy do tego jeszcze, że w Commanderze możecie używać kart z całej historii Magic'a (za wyjątkiem kilku zbanowanych, żeby nie psuły rozgrywki - ale i tak byście mieli kłopot je dostać w dzisiejszych czasach, więc dobrze że ich nie ma :) ). Brzmi ciekawie? Zapewniamy Was że wygląda jeszcze lepiej jak już zasiądzie się do rozgrywki.
  • W naszym klubie mamy stałą ekipę graczy, którzy chętnie przygarną nowe osoby, pomogą im przygotować talie i dadzą cenne rady na początek. Poza piątkowymi turniejami gracze Commander'a spotykają się właśnie w poniedziałki, dlatego też ten czas polecamy na przybycie i spróbowanie swoich sił w tych rozgrywkach.
  • Jeśli planujecie przybyć w późniejszej porze - dajcie znać, może da się poczekać z rozgrywkami, lub po prostu będą rozegrane kolejne. To nie jest turniej, tylko rozgrywki, często udaje się rozegrać trzy lub cztery partie w jeden wieczór. Więc jak przybędzie więcej osób w późniejszej godzinie - także będzie można dołączyć się jeszcze do gry.

 

Na spotkania w tym formacie można także umawiać się korzystając z naszej lokalnej grupy na Facebbok'u: https://www.facebook.com/groups/572737472824821/

 

 

ZAPRASZAMY !!!


Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0