MTG Turniej Commander

    

Magic: The Gathering
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Szczegóły wpisu

Turniej kolekcjonerskiej gry karcianej Magic: The Gathering - format Commander


Data: 25 listopada 2017 (sobota)
Godzina rozpoczęcia: 11:30
Planowane zakończenie: ok. g. 15:30

Format: Commander
Informacje o formacie: http://mtgcommander.com/rules.php
Ranga turnieju: Regular - poziom normalny
Wpisowe: 15 zł

Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne turnieje gry Magic: The Gathering, rozgrywane w wieloosobowym formacie Commander!

 

Przebieg turnieju:

 • Commander to format rozgrywek wieloosobowych - multiplayer. Możliwość udziału w turnieju ma każdy gracz, który posiada zgodnie z formatem Commander talię do gry, z kartami legalnymi w tym formacie rozgrywek. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na czym polega format rozgrywek Commander - zapraszamy do odwiedzin sklepu, szczególnie we wtorki, gdy spotykają się na grach miłośnicy właśnie tego formatu.
 • Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej trzech osób. Jest to turniej rozgrywany jako Casual - czyli luźna rozgrywka nastawiona na zabawę z gry.
 • Podczas turnieju rozgrywamy trzy rundy. Na pierwszą rundę gracze będą przydzieleni losowo do stolików po trzy lub cztery osoby, jeśli tylko to będzie możliwe. Na następne rundy gracze będą przydzielani do stolików zgodnie z zajętymi miejscami w grach z pierwszej rundy. Czas na jedną rundę gry wynosi maksymalnie 80 minut.
 • W przypadku gdy w turnieju weźmie udział czterech lub pięciu graczy, wówczas rundy rozgrywane są w takim samym składzie, przy jednym stoliku.
 • W przypadku gdy w turnieju weźmie udział trzech graczy rozgrywana jest tylko jedna runda, z czasem gry 2 godziny.
 • W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.

Nagrody:

 • Do rozdraftowania na zakończenie turnieju będzie zestaw From The Vault: Annihilation - karty będą wybierane przez uczestników turnieju zgodnie z kolejnością zajętych miejsc.
 • Pulę nagród rzeczowych na ten turniej tworzą także boostery, przede wszystkim z dodatku Ixalan. Do puli będzie dodany jeden booster za każdego uczestnika turnieju.
 • Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród rzeczowych w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund podstawowych, tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd. 
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
   - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry, 
   - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,  
   - w każdym przypadku jeżeli tak zadecyduje sędzia turnieju. 

 

ZAPRASZAMY !!!


Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0