Noc z Grami Planszowymi (17:00-8:00)

    

Spotkania z grami planszowymi
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Szczegóły wpisu

22886261_1480796765361869_37630938873824
 

NOC Z GRAMI TOWARZYSKIMI W STREFIE GRY

11/12 listopada 2017

STARTUJEMY OD G. 17:00Sklep Hobbystyczny "Strefa Gry" zaprasza na kolejną noc z grami towarzyskimi!
W naszym bielskim Centrum Hobbystycznym "Strefa" cyklicznie organizujemy dla Was spotkania z grami, w czasie których możecie spędzić czas na rozgrywkach towarzyskich. Noce z grami to czas, gdzie każdy zainteresowany może do nas przyjść i zasiąść do stołu przy wybranej grze. Nie trzeba mieć ze sobą nic, można skorzystać z gier, które będą prezentowane w bloku premier i pokazów. Można dołączyć się do osób, które przyniosą własne gry. Można wreszcie skorzystać z możliwości nauki w wybrane tytuły, tak, by móc poznać gry planszowe XXI wieku!

Uwaga! W dniu 11 listopada sklep będzie nieczynny. Ale na czas Nocy z Grami otwieramy klub - zapraszamy od g. 17:00.

Naszą noc z grami wypełnią jak zawsze rozgrywki turniejowe, prezentacje nowości, pokazy i nauki gier. Cała załoga sklepu będzie dbać o to, by każdy znalazł dla siebie miejsce! Przypominamy, że gramy albo do 8:00 rano w niedzielę, albo do ostatniego gracza - w zależności od tego, co nastąpi wcześniej :)


Krótko o najbliższej Nocy z Grami:

 • To nocka pod szyldem gier wydawnictwa Lucrum Games - spodziewajcie się na stołach ich najlepszych tytułów! (Czyli w zasadzie wszystkich :D )
 • Podczas tej nocki planujemy rozegrać premierowy turniej gry Gorączka Podziemnej Mocy!
 • Dodatkowo na tej nocce przygotowane będą specjalne stoliki do pogrywania w gry:
  - Legenda Pięciu Kręgów: Gra Karciana
  - Gra o Tron: Gra Karciana
  - Magic: The Gathering - z nastawieniem na rozgrywki w formacie Commander
 • Mamy także zaplanowany turniej gry Magic: The Gathering w formacie Standard - od g. 17:00
 • Nocka dzieli się na dwie części: w godzinach 17:00 - 22:00 na sali będą wystawione gry gotowe do zagrania, które będzie prezentować nasza załoga, a po g. 22:00 będziecie mieli już dostęp do pełnej naszej oferty gier z wypożyczalni. Osoby chcące zarezerwować stolik na czas nocki proszone są o dokonywanie rezerwacji w sklepie. Rezerwując stolik otrzymujecie miejsce w pomieszczeniu od strony parkingu i od razu macie możliwość korzystania ze wszystkich gier z naszej wypożyczalni.

 

HARMONOGRAM STREFOWEJ NOCY Z GRAMI

BLOK PREZENTACJI GIER 17:00 - 22:00

Odwiedzając naszą Noc z Grami w godzinach 17:00 - 22:00 będziecie zaproszeni do korzystania z oferty przygotowanych przez nas tytułów gier planszowych. Cześć z nich, prezentowana przez naszą załogę, dostępna będzie od g. 17:00. Oto lista prezentowanych tytułów podzielona na kategorie - przybywając do nas od razu możecie się nastawić na zagranie w dany tytuł - warto poznawać nowe gry :) Bilet wstępu 5 zł od osoby po 22.00.
Przypominamy, jeśli już od początku trwania naszej Nocy z Grami będziecie chcieli rozegrać gry w inne tytuły niż prezentowane poniżej, lub przyjdziecie z własną grą - wtedy trzeba po prostu zarezerwować wcześniej osobny stół do gry (od razu wpłacając bilet wstępu 5 zł od osoby)

A oto, co pojawi się do pogrania na naszych stołach:

 • Gorączka Podziemnej Mocy
 • Przewrotne Motylki
 • Seria "Najemicy"
 • Wojownicy Podziemi
 • i inne ciekawostki :)


SPECJALNE STOŁY DLA WYBRANYCH GIER - OD G. 17:00

Na tej nocce będą specjalnie zarezerwowane stoły, by gracze wybranych gier mogli znaleźć dla siebie miejsce, no i oczywiście przeciwników :) Na tych stołach będzie także możliwość zapoznania się z daną grą - pomogą sami gracze, jak i prowadzący nockę :D

1. Stół dla graczy Magic: The Gathering - format Commander

2. Stół dla graczy gier LCG: Gra o Tron oraz Legenda Pięciu Kręgów

3. Stół dla graczy gry Gra o Tron: Gra Karciana

 


BLOK TURNIEJOWY 17:00 - 22:00

Na tej Nocce rozegramy w sumie dwa turnieje:

1. O g. 17:00 zapraszamy na turniej gry karcianej Magic: The Gathering - Standard Showdown. Mamy talie do pożyczenia, jakby ktoś chciał pograć dla zabawy i nauki!
Wpisowe: 13 zł - przeznaczone na boostery, z których karty i kości będą draftowane po zakończeniu turnieju.

2. O g. 20:00 rozegramy premierowy turniej gry karcianej Gorączka Podziemnej Mocy, od wydawnictwa Lucrum. Prezentacja i nauka zasad tej gry w sklepie już od g. 17:00. Wstęp: wolny. A w nagrodach specjały przysłane przez wydawnictwo :)

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REGULAMIN SPOTKAŃ Z GRAMI "NOCE Z GRAMI"

Wszyscy uczestnicy naszych spotkań są zobowiązani do przestrzegania następujących zasad:
1. Na terenie sklepu, jak i przed jego wejściem, obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu.
2. Dla osób palących wyznaczone jest specjalne miejsce, poza pomieszczeniami wykorzystywanymi do gry. Po za tym miejscem palenie jest zabronione. Uwaga! Dodatkowo ze względu na specyfikę miejsca i duża ilość osób przebywających u nas wprowadzamy także zakaz korzystania podczas naszych imprez z ePapierosów.
3. Na czas spożywania posiłków, szczególnie ciepłych, uprasza się o przeniesienie na wyznaczone przez prowadzących spotkanie stoliki.
4. Od wszystkich uczestników spotkania oczekuję się kulturalnego zachowania wobec innych graczy.
5. Osoby niepełnoletnie chcące pozostać na terenie sklepu po godzinie 22:00 muszą mieć pisemną zgodę rodzica, lub prawnego opiekuna.

Osoby łamiące powyższe punkty regulaminu będą wypraszane ze spotkania. I w tym momencie nam też będzie przykro - więc prosimy przyjąć ten prosty regulamin dla dobra całej imprezy.


Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się