Neuroshima HEX - Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2017

    

Spotkania z grami planszowymi
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Szczegóły wpisu

TURNIEJ ELIMINACYJNY DO MISTRZOSTW POLSKI 2017

W GRZE PLANSZOWEJ "NEUROSHIMA: HEX 3.0"

DATA: 25 listopada 2017 - G. 16:00

MIEJSCE: CENTRUM HOBBYSTYCZNE "STREFA", UL. GAZOWNICZA 21A, BIELSKO-BIAŁA


Sklep Hobbystyczny "Strefa Gry" zaprasza na turniej eliminacyjny do tegorocznych Mistrzostw Polski w grze planszowej "Neuroshima HEX 3.0"!
Rozgrywki odbędą się w naszym sklepie w sobotę, 25 listopada, o godzinie 16:00. Wcześniej, już od godziny 14:00, będzie trwała nauka zasad dla chętnych - a więc będzie można wziąć udział w turnieju ucząc się gry jeszcze tego samego dnia :)

Wydawnictwo PORTAL w tym roku po raz drugi organizuje Mistrzostwa Polski Neuroshimy HEX. Turniej finałowy odbędzie się na przełomie 2017 i 2018 roku, a poprzedzony jest właśnie turniejami eliminacyjnymi, które rozgrywane są w całej Polsce. Nasz sklep oczywiście także takie turnieje organizuje - łącznie planujemy dwa turnieje: w październiku, oraz w grudniu.
Nagrodami na turnieju eliminacyjnym są gry planszowe wydawnictwa Portal, a najlepszy gracz turnieju otrzymuje kwalifikację na turniej finałowy Mistrzostw Polski. 

----------------------------------------------

Szczegóły turnieju

Data: 25 listopada 2017 (sobota)
Godzina: 16:00
Wpisowe: BRAK - turniej jest darmowy i otwarty dla wszystkich chętnych
Rundy: Zostaną rozegrane rundy eliminacyjne, po których nastąpią rundy finałowe. Liczba rund zależna będzie od liczby uczestników
Planowane zakończenie: ok. g. 20:30

Informacje o rozgrywkach:

  • Organizatorem turnieju eliminacyjnego jest wydawnictwo PORTAL. Turniej jest prowadzony przez Partnera organizatora, którym jest Spółka Cywilna Figlo-Park M.A. Szałaj, właściciel Centrum Hobbystycznego "Strefa".
  • Turniej zostanie przeprowadzony w oparciu o regulamin Mistrzostw Polski Neuroshima HEX 3.0 2017, którego pełna wersja jest dostępna pod adresem:  http://portalgames.pl/pl/mistrzostwa-nuroshima-hex-2017/
  • Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zakończenia zapisów przynajmniej 12 uczestników. W przypadku mniejszej liczby chętnych zostaną rozegrane rozgrywki w grę Neuroshima HEX nie kwalifikowane jako turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski, czyli bez puli nagród podanej poniżej.
  • Udział w turnieju mogą wziąć osoby pełnoletnie oraz osoby nieletnie, które przedstawią zgodę prawnych opiekunów sędziemu przed rozpoczęciem turnieju.
  • Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba posiadać swojego egzemplarza gry - Organizator zapewnia egzemplarze do rozgrywek.
  • Przed rozpoczęciem turnieju trwać będzie od godziny 15:00 nauka gry, z której może skorzystać każdy chętny do udziału w rozgrywkach, a jeszcze nie znający zasad.

Nagrody:

  • Zwycięzca turnieju otrzyma zaproszenie na finał Mistrzostw Polski Neuroshima HEX 2017.
  • Trzy pierwsze miejsca będą nagradzane nagrodami rzeczowymi, w postaci specjalnych nagród od wydawnictwa Portal.
  • Planowane są także dalsze nagrody, o nich napiszemy, jak tylko je otrzymamy!

Kontakt:

Prowadzący turniej: Centrum Hobbystyczne "Strefa"
Telefon: 33 8182064 // 513493529 (w godzinach pracy sklepu)
Mail: sklep@strefa-gry.pl

 

 

ZAPRASZAMY !!! 
 


Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się