Imperial Assault - Turniej z zestawem

    

Star Wars: Imperial Assault
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Szczegóły wpisu

KOSMICZNA GRA FIGURKOWA OSADZONA W ŚWIECIE GWIEZDNYCH WOJEN
STAR WARS: IMPERIAL ASSAULT

TURNIEJ Z ZESTAWEM Q4/2017

 

 

Data: 25 listopada 2017 (sobota)
Rejestracja na miejscu: g. 10:00 - 11:00
Godzina startu gier: 11:00
Planowane zakończenie: ok. g. 15:30
Ranga turnieju: Casual - poziom towarzyski
Format: Rozgrywka 1v1 - Konfrontacja,
40 pkt w modelach + 15 pkt w kartach akcji
Dopuszczone dodatki: wszystkie zestawy, które ukażą się do dnia turnieju, zarówno w wersji językowej polskiej, jak i angielskiej
Wpisowe: 20 zł
Rundy: Rundy w systemie szwajcarskim w liczbie zależnej od liczby graczy, bez finałów

Informacje podstawowe:

 • Strefa Gry zaprasza na pierwszy turniej gry figurkowej Imperium Atakuje! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia sklepu w ten dzień - będzie możliwość obserwacji i nauki tej gry! Na miejscu udostępniamy zestawy startowe i uczymy zasad. A jak się spodoba, to może być Wasze nowe hobby!
 • Na pierwsze turnieje pożyczamy figurki! Jako że zależy nam bardzo na rozkręceniu tej gry w naszym sklepie, to na pierwsze nasze rozgrywki chętnie użyczymy figurek, byście mogli zagrać nie mając jeszcze swoich modeli, lub po prostu byście mogli dodać modele do waszych rospisek na ten turniej. Do pożyczenia są modele z zestawów startowych oraz z dodatków. Chętnych do skorzystania z tej opcji prosimy o kontakt!
 • W tym turnieju w puli nagród znajdzie się Game Kit - czyli zestaw nagród w postaci kart promocyjnych, akrylowych gadżetów i innych akcesoriów.
 • Turniej jest prowadzony zgodnie z oficjalnymi zasadami rozgrywek turniejowych, których aktualną wersję można znaleźć na stronie wydawcy: https://www.fantasyflightgames.com/en/more/star-wars-imperial-assault-organized-play/

 

Przebieg turnieju:

 • Możliwość udziału w turnieju ma każdy gracz, który posiada eskadrę z modelami dopuszczonymi do gry turniejowej.
 • Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju:
   ** 4-8 graczy - 3 rundy w systemie szwajcarskim,
   ** 9 i więcej graczy - 4 rundy w systemie szwajcarskim.
 • Przewidziany czas na jedną rundę gry: 65 minut.
 • Rozgrywać będziemy 3 misje, zgodnie z aktualnym, oficjalnym sezonem: Anchorhead Cantina (dawniej Anchorhead Bar), Jabba’s Palace oraz Nal Hutta Swamps.
 • Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej czterech osób. 
 • W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.

Nagrody:

 • Uczestnicy turnieju otrzymują za udział kartę promocyjną (kartą wydawaną za uczestnictwo z tego zestawu są Wojownicy Wookiech). Uwaga, w zestawie turniejowym znajduje się tylko 17 kart. W przypadku większej frekwencji decyduje kolejność zgłoszeń na turniej - w tym liczymy zgłoszenie udziału w sklepie, oraz na naszym profilu Facebook'owym.
 • Zwycięzca turnieju otrzymuje specjalną kartę promocyjną z tego zestawu (Agent Blaise) oraz zestaw akrylowych znaczników.
 • Gracze zajmujący miejsca od drugiego do czwartego kolejno będą wybierać po jednej z nagród: specjalną kartę promocyjną z tego zestawu (Agent Blaise) lub zestaw akrylowych znaczników - do ich wyczerpania.
 • W momencie gry w turnieju weźmie udział 8 lub więcej graczy będą także rozlosowywane bony rabatowe do realizacji w naszym sklepie. Łączna wartość bonów będzie wynosić wielokrotność kwoty 20,00 zł, zwiększając się za każdego uczestnika powyżej siódmego gracza.
 • W momencie gdy w turnieju weźmie udział 12 lub więcej graczy jeden z bonów będzie gwarantowany dla gracza, który zajmie pierwsze miejsce w turnieju.
 • Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd. 
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
  - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry,
  - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,  
  - w każdym przypadku jeżeli tak zadecyduje sędzia turnieju.

 

 

ZESTAW TURNIEJOWY WYKORZYSTYWANY NA TYM TURNIEJU - POLSKA WERSJA JĘZYKOWA:

IA0.thumb.jpg.f1ca790164964b355a6461c5aa

 


Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0