MTG Booster Draft Iconic Masters

    

Magic: The Gathering
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Szczegóły wpisu

Turniej kolekcjonerskiej gry karcianej Magic: The Gathering - Booster Draft z dodatku "Iconic Masters"

Rejestracja na miejscu: g. 15:00 - 16:00
Godzina startu: 16:00
Zakończenie: ok. g. 19:30
Format: Booster Draft
Ranga turnieju: Regular - poziom towarzyski
Wpisowe: 110 zł (obejmuje zestaw)

Zestaw: 3x booster Iconic Masters

Przebieg turnieju:

  • W turnieju może wziąć udział każdy - są to rozgrywki typu "limited", co oznacza, że nie przynosimy własnych talii, ale korzystamy z kart wydraftwanych z boosterów, które otrzymujemy na starcie jako zestaw.
  • Uwaga! To jest turniej z wykorzystaniem zasady tzw. "Re-draftu". Oznacza to, że wszystkie karty Rare i Mytshic, które zostaną otwarte podczas draftowania, trafiają po zakończeniu rozgrywek do puli nagród, gdzie będą wybierane jako nagrody przez graczy zgodnie z miejscami zajętymi w klasyfikacji turnieju.
    W praktyce oznacza to, że wybierając podczas draftowania jedną z tych kart nie stajecie się jej właścicielem, a zobowiązujecie się odłożyć ją do puli nagród po zakończeniu wszystkich swoich meczy. Wymagane jest więc także na tym turnieju używanie koszulek ochronnych na karty podczas rozgrywania meczy.
  • Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju (zwykle gramy trzy rundy).
  • Rundy rozgrywane są w systemie szwajcarskim, więc każdy uczestnik gra do zakończenia turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada). Przewidziany czas na jedną rundę gry to 50 minut.
  • Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej ośmiu osób. Opcjonalnie turniej może być rozegrany już przy udziale czterech graczy za zgodą wszystkich uczestników, wówczas rozegrane mecze nie wliczają się do punktów rankingowych w klasyfikacji prowadzonej przez wydawcę gry na stronie http://planeswalkerpoints.com
  • W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.

Nagrody:

  • Po zakończeniu rozgrywek wszystkie otwarte podczas draftowania karty o rzadkości Mythic oraz Rare są odkładane do puli nagród, skąd będą wybierane przez graczy w kolejności zgodnej z zajętymi miejscami w turnieju.

 

 

ZAPRASZAMY !!!


Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0