SW: Przeznaczenie Turniej z zestawem Q2/2017

    

Star Wars: Przeznaczenie
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Szczegóły wpisu

Kolekcjonerska gra karciana Star Wars: Przeznaczenie - Turniej z zestawem

Data: 18 listopada 2017 (sobota)
Start zapisów na miejscu: 10:30
Godzina rozpoczęcia gier: 11:30
Planowane zakończenie: ok. g. 15:00
Format:
Rozgrywki standardowe 1 vs. 1
Wpisowe: 20 zł
 

Zapraszamy na kolejny turniej promujący kolekcjonerską grę karciano-kościaną Star Wars: Przeznaczenie! Tym razem zagramy o nagrody w postaci kart promocyjnych i akrylowych znaczników z oficjalnego zestawu turniejowego, wydanego przez producenta gry. Warto przybyć i zdobyć coś do swojej kolekcji, a przy okazji sporo pograć - w końcu po coś te karty mamy, prawda? :)

To będzie także bardzo dobra okazja by zapoznać się z tą grą. Nauki zasad będą trwały przez cały dzień. A ponieważ mamy specjalną promocję przy zakupie starterów, więc tym bardziej warto skorzystać!

Jeśli nie znasz jeszcze gry, ale jesteś zainteresowany - także przyjdź. Na miejscu nauczymy Cię zasad, a jeśli zdecydujesz się na zakup startera to od razu pomożemy ci przygotować talię do rozgrywek :)


 

Przebieg turnieju:

 • Możliwość udziału w turnieju ma każdy gracz, który posiada talię do gry, z kartami i kośćmi legalnymi w formacie rozgrywek - na ten moment gramy wszystkim co się ukazało na rynku do tej gry.
 • Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju:
 •  ** 4-8 graczy - 3 rundy w systemie szwajcarskim,
   ** 9 i więcej - 4 rundy w systemie szwajcarskim.
 • Rundy rozgrywane w systemie szwajcarskim oznaczają udział graczy w każdej z nich aż do momentu ich zakończenia, lub wcześniejszej rezygnacji gracza z turnieju. A więc każdy uczestnik może grać do momentu zakończenia turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada).
 • Przewidziany czas na jedną rundę gry w systemie szwajcarskim to 45 minut.

Nagrody:

 • Uczestnicy turnieju otrzymują za udział kartę promocyjną (kartą wydawaną za uczestnictwo z tego zestawu są Elektrowstrząsy). Uwaga, w zestawie turniejowym znajduje się tylko 17 kart. W przypadku większej frekwencji decyduje kolejność zgłoszeń na turniej - w tym liczymy zgłoszenie udziału w sklepie, oraz na naszym profilu Facebook'owym.
 • Zwycięzca turnieju otrzymuje specjalną kartę promocyjną z tego zestawu (Jango ) oraz zestaw akrylowych znaczników.
 • Gracze, począwszy od drugiego miejsca, decydują kolejno o tym, czy jako nagrodę zabiorą specjalną kartę promocyjną, czy też zestaw arylowych znaczników. Gracze biorą nagrody w kolejności zajętych miejsc dopóki się nie skończą.
 • Gdy w turnieju weźmie udział 8 lub mniej graczy, wówczas każdy otrzyma dodatkowo drugą kartę za udział (Elektrowtrząsy).
 • W momencie gry w turnieju weźmie udział 7 lub więcej graczy będą także o puli nagród dodawane do rozdraftowania boostery Star Wars: Przeznaczenie. Liczba boosterów będzie zwiększać się wraz z rosnącą liczbą graczy.
 • Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd. 
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
  - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry,
  - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,  
  - w każdym przypadku jeżeli tak zadecyduje sędzia turnieju.

 

Więcej informacji o grze uzyskacie ze strony polskiego wydawcy: http://galakta.pl/star-wars-przeznaczenie-premiera/

A na spotkania przy grze możecie umawiać się także korzystając z naszej lokalnej grupy na Facebook'u: https://web.facebook.com/groups/1173873499334158/

 

 

ZESTAW TURNIEJOWY:

 

 

ZAPRASZAMY !!!


Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0