MTG Booster Draft UNSTABLE!

    

Magic: The Gathering
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Szczegóły wpisu

Turniej Friday Night Magic #3 - Booster Draft - UNSTABLE!!


Czas na drafty z nietypowego dodatku Unstable! To specjalne boostery ze "srebrnoramkowymi" kartami - niby nigdzie nie granymi, ale z tak dużą dawką humoru i parodii Magic'a, że nie można nie spróbować rozgrywek z ich wykorzystaniem :D


Rejestracja na miejscu: g. 16:00 - 17:30 
Godzina startu: 17:30

Zakończenie: ok. g. 21:30
Format:
 Booster Draft - UNSTABLE
Ranga turnieju: Regular - poziom towarzyski
Wpisowe: 40 zł (obejmuje zestaw + nagrody)
Zestaw: 3x booster Unstable

Przebieg turnieju:

 • W turnieju może wziąć udział każdy - są to rozgrywki typu "limited", co oznacza, że nie przynosimy własnych talii, ale korzystamy z kart wydraftwanych z boosterów, które otrzymujemy na starcie jako zestaw.
 • Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju (zwykle gramy trzy rundy).
 • Rundy rozgrywane są w systemie szwajcarskim, więc każdy uczestnik gra do zakończenia turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada). Przewidziany czas na jedną rundę gry to 50 minut.
 • Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej ośmiu osób. Opcjonalnie turniej może być rozegrany już przy udziale czterech graczy za zgodą wszystkich uczestników, wówczas rozegrane mecze nie wliczają się do punktów rankingowych w klasyfikacji prowadzonej przez wydawcę gry na stronie http://planeswalkerpoints.com
 • W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.

Nagrody:

 • Dla zwycięzcy draftu mamy nagrodę specjalną: zestaw pięciu plansz z grafikami frakcji z dodatku Unstable, na których możecie rozmieścić wszystkie karty typu "Contraptions" jakie znajdziecie w boosterkach!
 • Każdy uczestnik turnieju otrzyma specjalną, foliowana kartę promocyjną z dodatku Unstable :)
 • Na zakończenie turnieju będą także otwierane boostery z dodatków aktualnie legalnych w formacie Standard, z których będą draftowane karty, zgodnie z zajętymi miejscami w turnieju. Do puli będzie dodawany jeden booster za każdych dwóch graczy biorących udział w turnieju.
 • Na piątkowych turniejach Friday Night Magic dodatkowymi nagrodami są karty promocyjne przygotowane przez wydawcę gry. Na turniej Booster Draft przygotowane mamy karty, które rozdzielamy następująco:
   - gracze, którzy zajmą dwa pierwsze miejsca otrzymają po jednej karcie - będą mogli wybrać które karty z dostępnych wezmą,
   - trzy karty będą rozlosowane wśród pozostałych graczy,
   - dodatkowo sklep w każdy piątek dysponuje pulą kilku kart promocyjnych FNM, które nie są przydzielone do konkretnych turniejów; sprzedawca prowadzący turnieje rozdziela je pomiędzy wszystkie trwające turnieje dodając do puli nagród proporcjonalnie do frekwencji - jeśli pula tego turnieju zostanie powiększona to dodatkowe karty zostaną rozlosowane wśród pozostałych graczy.
 • Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd. 
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
   - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry, 
   - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,  


---------------------------------------------------

 

KARTA PROMOCYJNA ZA UDZIAŁ:


earl.thumb.jpg.a1cdcc9d52a5a83742668bd48

 

 

 

ZAPRASZAMY !!!

 


Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0