Strefa Gry

Administrator
 • Postów

  3,914
 • Dołączył

 • Ostatnio


4 obserwującychO Strefa Gry

 • Ranga
  Advanced Member

Profile Information

 • P?e? Nie powiem

Ostatnio na profilu byli


2,697 wyświetleń profilu

Aktywność Strefa Gry

 1. Strefa Gry dodał wydarzenie w Magic: The Gathering   

  MTG Commander - Mistrzostwa Sklepu 2017

  Do

  Turniej kolekcjonerskiej gry karcianej Magic: The Gathering
  MISTRZOSTWA SKLEPU 2017 w formacie COMMANDER
   
  Data: 9 września 2017 (sobota)
  Godzina rozpoczęcia: 11:30
  Planowane zakończenie: ok. g. 17:30
  Format: Commander
  Informacje o formacie: http://mtgcommander.com/rules.php
  Ranga turnieju: Regular - poziom normalny
  Wpisowe: 25 zł
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" organizuje w 2017 roku serię turniejów rangi Mistrzostwa Sklepu w najpopularniejszych grach prowadzonych w naszym sklepie. Oczywiście nie może zabraknąć najpopularniejszej u nas gry karcianej - Magic: The Gathering! W tej grze z racji na różnorodność granych u nas formatów odbędzie się kilka turniejów o Mistrzostwo Sklepu. To jest zaproszenie na turniej w formacie Standard.
  Turniej Mistrzostwa Sklepu jest organizowany nie tylko po to, by wyłonić najlepszego gracza naszego regionu w tym sezonie, ale także by zebrać jak najwięcej graczy przy dobrych rozgrywkach. Pula nagród, która jest obfita, pomoże nam zebrać dobrą frekwencję. Już teraz zachęcamy do zarezerwowania dla siebie terminu na ten turniej i przybycia, najlepiej ze znajomymi!
   
  Przebieg turnieju:
  Commander to format rozgrywek wieloosobowych - multiplayer. Możliwość udziału w turnieju ma każdy gracz, który posiada zgodnie z formatem Commander talię do gry, z kartami legalnymi w tym formacie rozgrywek. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na czym polega format rozgrywek Commander - zapraszamy do odwiedzin sklepu, szczególnie we wtorki, gdy spotykają się na grach miłośnicy właśnie tego formatu.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej trzech osób. Jest to turniej rozgrywany jako Casual - czyli luźna rozgrywka nastawiona na zabawę z gry.Podczas turnieju rozgrywamy trzy rundy. Na pierwszą rundę gracze będą przydzieleni losowo do stolików po trzy lub cztery osoby, jeśli tylko to będzie możliwe. Na następne rundy gracze będą przydzielani do stolików zgodnie z zajętymi miejscami w grach z pierwszej rundy. Czas na jedną rundę gry wynosi maksymalnie 80 minut.W przypadku gdy w turnieju weźmie udział czterech lub pięciu graczy, wówczas rundy rozgrywane są w takim samym składzie, przy jednym stoliku.W przypadku gdy w turnieju weźmie udział trzech graczy rozgrywana jest tylko jedna runda, z czasem gry 2 godziny.W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Zwycięzca turnieju otrzymuje tytuł Mistrza Sklepu 2017. Otrzyma także specjalną playmatę na tę okazję!Każdy uczestnik turnieju otrzyma kartę promo - będą one rozlosowowywane z puli aktualnych kart posiadanych przez sklep, z kart legalnych do gry w formacie Standard.Pulę nagród rzeczowych na ten turniej tworzą także boostery z dodatków Eternal Masters oraz Modern Masters 2017. Do puli będzie dodany jeden booster za każdych dwóch uczestników turnieju.
  Boostery będą otwierane do rozdraftowania na zakończenie turnieju.Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród rzeczowych w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund podstawowych, tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd. 
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
   - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry, 
   - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,  
   - w każdym przypadku jeżeli tak zadecyduje sędzia turnieju.  
  ZAPRASZAMY !!!
 2. Strefa Gry dodał wydarzenie w Spotkania z grami planszowymi   

  The Godfather: Imperium Corleone - prezentacja w Strefie Gry

  Do

  PLANSZOWY WEEKEND PREMIEROWY W STREFIE GRY
  GRA WEEKENDU: THE GODFATHER: IMERIUM CORLEONE!


  Sklep Hobbystyczny "Strefa Gry" zaprasza na weekend z planszówką!
  W naszym bielskim Centrum Hobbystycznym "Strefa" cyklicznie organizujemy dla Was spotkania z grami, w czasie których możecie spędzić czas na rozgrywkach towarzyskich. W dniach 20-22 lipca (czwartek - sobota) mamy dla Was specjalną propozycję: Wielkie Granie w nową grę od wydawnictwa Portal - The Godfather: Imperium Corleone - czyli Ojciec Chrzestny na planszy!
  W czwartek, piątek i w sobotę przez cały czas pracy sklepu będziecie mogli przyjść i zasiąść do specjalnie przygotowanego stołu z rozłożoną grą, a nasi sprzedawcy pomogą Wam w szybkiej nauce prostych zasad. A grę warto poznać - jest to jedna z lepszych pozycji wydanych w tym roku w Polsce! 
  Mamy w tym tygodniu jej premierę, i zapraszamy by poznać tę grę od razu po jej wydaniu. 


  Informacje o grze The Godfather: Imperium Corleone znajdziecie na stronie wydawcy: https://portalgames.pl/pl/the-godfather-imperium-corleone/
   

   
   
   
  • 0 komentarzy
 3. Strefa Gry dodał wydarzenie w Spotkania z grami planszowymi   

  Vikings Gone Wild! - Premiera w Strefie Gry

  Do

  PLANSZOWY WEEKEND PREMIEROWY W STREFIE GRY
  GRA WEEKENDU: VIKINGS GONE WILD!


  Sklep Hobbystyczny "Strefa Gry" zaprasza na weekend z planszówką!
  W naszym bielskim Centrum Hobbystycznym "Strefa" cyklicznie organizujemy dla Was spotkania z grami, w czasie których możecie spędzić czas na rozgrywkach towarzyskich. W dniach 13-15 lipca (czwartek - sobota) mamy dla Was specjalną propozycję: Wielkie Granie w nową grę od wydawnictwa Games Factory - Vikings Gone Wild!
  W czwartek, piątek i w sobotę przez cały czas pracy sklepu będziecie mogli przyjść i zasiąść do specjalnie przygotowanego stołu z rozłożoną grą, a nasi sprzedawcy pomogą Wam w szybkiej nauce prostych zasad. A grę warto poznać - jest to jedna z lepszych pozycji wydanych w tym roku w Polsce! 
  Mamy w tym tygodniu jej premierę, i zapraszamy by poznać tę grę od razu po jej wydaniu. 


  Informacje o grze Rosyjska Ruletka: Mistrzostwa Świata znajdziecie na stronie naszego sklepu: https://strefamarzen.pl/pl/p/Vikings-Gone-Wild-edycja-wspieram.to/18969
   

   
   
  • 0 komentarzy
 4. Strefa Gry dodał wydarzenie w Magic: The Gathering   

  MTG Turniej Frontier

  Do

  Turniej gry Magic: The Gathering - Frontier

  Godzina startu: 17:00
  Zakończenie: ok. g. 20:00
  Format: Frontier
  Ranga turnieju: Regular - poziom towarzyski
  Wpisowe: 12 zł
  Przebieg turnieju:
  Możliwość udziału w turnieju ma każdy gracz, który posiada talię do gry, z kartami legalnymi w formacie rozgrywek.Format FRONTIER jest nowym pomysłem graczy. Aby przygotować talię, zapraszamy do zapoznania się z tematem na naszym forum: http://strefa-gry.pl/topic/994-nowy-format-frontier/Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju (zwykle gramy trzy lub cztery rundy).Rundy rozgrywane są w systemie szwajcarskim, więc każdy uczestnik gra do zakończenia turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada). Przewidziany czas na jedną rundę gry to 45 minut.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej ośmiu osób. Opcjonalnie turniej może być rozegrany już przy udziale czterech graczy za zgodą wszystkich uczestników, wówczas rozegrane mecze nie wliczają się do punktów rankingowych w klasyfikacji prowadzonej przez wydawcę gry na stronie http://planeswalkerpoints.com. W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Po zakończeniu rozgrywek otwierane są boostery z gry Magic: The Gathering, z których karty będą draftowane przez uczestników turnieju.
  W puli nagród znajdzie się jeden booster za każdego uczestnika turnieju.Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd. 
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
   - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry, 
   - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,   
   
   
  ZAPRASZAMY !!!
   
   
 5. Strefa Gry dodał wydarzenie w Spotkania z grami planszowymi   

  Neuroshima HEX - Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2017

  Do

  TURNIEJ ELIMINACYJNY DO MISTRZOSTW POLSKI 2017
  W GRZE PLANSZOWEJ "NEUROSHIMA: HEX 3.0"
  DATA: 15 lipca 2016 - G. 17:30
  MIEJSCE: CENTRUM HOBBYSTYCZNE "STREFA", UL. GAZOWNICZA 21A, BIELSKO-BIAŁA

  Sklep Hobbystyczny "Strefa Gry" zaprasza na turniej eliminacyjny do tegorocznych Mistrzostw Polski w grze planszowej "Neuroshima HEX 3.0"!
  Rozgrywki odbędą się w naszym sklepie w sobotę, 15 lipca, o godzinie 17:30. Wcześniej, już od godziny 15:00, będzie trwała nauka zasad dla chętnych - a więc będzie można wziąć udział w turnieju ucząc się gry jeszcze tego samego dnia
  Wydawnictwo PORTAL w tym roku po raz drugi organizuje Mistrzostwa Polski Neuroshimy HEX. Turniej finałowy odbędzie się na przełomie 2017 i 2018 roku, a poprzedzony jest właśnie turniejami eliminacyjnymi, które rozgrywane są w całej Polsce. Nasz sklep oczywiście także takie turnieje organizuje - łącznie planujemy dwa turnieje: w październiku, oraz w grudniu.
  Nagrodami na turnieju eliminacyjnym są gry planszowe wydawnictwa Portal, a najlepszy gracz turnieju otrzymuje kwalifikację na turniej finałowy Mistrzostw Polski. 
  ----------------------------------------------
  Szczegóły turnieju
  Data: 15 lipca (sobota)
  Godzina: 17:30
  Wpisowe: BRAK - turniej jest darmowy i otwarty dla wszystkich chętnych
  Rundy: Zostaną rozegrane rundy eliminacyjne, po których nastąpią rundy finałowe. Liczba rund zależna będzie od liczby uczestników
  Planowane zakończenie: ok. g. 19:30
  Informacje o rozgrywkach:
  Organizatorem turnieju eliminacyjnego jest wydawnictwo PORTAL. Turniej jest prowadzony przez Partnera organizatora, którym jest Spółka Cywilna Figlo-Park M.A. Szałaj, właściciel Centrum Hobbystycznego "Strefa".Turniej zostanie przeprowadzony w oparciu o regulamin Mistrzostw Polski Neuroshima HEX 3.0 2017, którego pełna wersja jest dostępna pod adresem:  http://portalgames.pl/pl/mistrzostwa-nuroshima-hex-2017/Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zakończenia zapisów przynajmniej 12 uczestników. W przypadku mniejszej liczby chętnych zostaną rozegrane rozgrywki w grę Neuroshima HEX nie kwalifikowane jako turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski, czyli bez puli nagród podanej poniżej.Udział w turnieju mogą wziąć osoby pełnoletnie oraz osoby nieletnie, które przedstawią zgodę prawnych opiekunów sędziemu przed rozpoczęciem turnieju.Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba posiadać swojego egzemplarza gry - Organizator zapewnia egzemplarze do rozgrywek.Przed rozpoczęciem turnieju trwać będzie od godziny 15:00 nauka gry, z której może skorzystać każdy chętny do udziału w rozgrywkach, a jeszcze nie znający zasad.Nagrody:
  Zwycięzca turnieju otrzyma zaproszenie na finał Mistrzostw Polski Neuroshima HEX 2017.Trzy pierwsze miejsca będą nagradzane nagrodami rzeczowymi, w postaci specjalnych nagród od wydawnictwa Portal.Planowane są także dalsze nagrody, o nich napiszemy, jak tylko je otrzymamy!Kontakt:
  Prowadzący turniej: Centrum Hobbystyczne "Strefa"
  Telefon: 33 8182064 // 513493529 (w godzinach pracy sklepu)
  Mail: sklep@strefa-gry.pl
   
   
  ZAPRASZAMY !!! 
   
  • 0 komentarzy
 6. Strefa Gry dodał wydarzenie w Gra o Tron: Gra Karciana   

  Gra o Tron - Nauka gry i pogrywanie

  Do

  Gra o Tron - Gra Karciana
  Spotkanie z pogrywaniem i nauką gry dla chętnych
  Godziny: 16:30 - 19:00
  Zapraszamy na spotkanie z pogrywaniem w grę karcianą Gra o Tron. W tym dniu będzie nauka zasad, a także okazja do rozgrywek.
   
   
  Zapraszamy!!
  • 0 komentarzy
 7. Strefa Gry dodał plik w Materiały turniejowe   

  Warhammer 40.000 - rospiska armii v1.0.0
  Plik do pobrania i wydrukowania
  • 1 pobranie
  • 0 recenzji
 8. Strefa Gry dodał wydarzenie w Star Wars: Przeznaczenie   

  Star Wars: Przeznaczenie - rozgrywki + nauka gry

  Do

  Kolekcjonerska gra karciana Star Wars: Przeznaczenie - Luźne rozgrywki i nauka zasad gry

  Godziny: 16:30 - 20:00

  W środy zapraszamy na spotkanie dla graczy gry karcianej Star Wars: Przeznaczenie. W styczniu rozpoczynamy serię spotkań, mającą na celu zebranie stałej ekipy graczy. Jeśli masz już pierwszą talię do gry, przyjdź i rozegraj z nami kilka partii.
  Jeśli nie znasz jeszcze gry, ale jesteś zainteresowany - także przyjdź. Na miejscu nauczymy Cię zasad.

  W środy będzie też okazja do rozegrania pierwszych turniejów. Jeśli tylko zebrani gracze wyrażą chęć, wówczas rozegramy turniej. Wpisowe będzie wynosić 11 zł. W puli nagród będą karty z boosterów otawrtych do draftowania. Do puli będzie dodawany booster za każdego gracza biorącego udział w rozgrywkach.
   
  Więcej informacji o grze uzyskacie ze strony polskiego wydawcy: http://galakta.pl/star-wars-przeznaczenie-premiera/
   
   
  ZAPRASZAMY !!!
   
 9. Strefa Gry dodał wydarzenie w Veto! Szlachecka Gra Karciana   

  Veto! Rozgrywki z opcjonalnym turniejem

  Do

  Rozgrywki Szlacheckiej Gry Karcianej Veto! + opcjonalny turniej
  Godziny: 15:30 - 18:30
  Format: Standard
   
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne rozgrywki Veto! Jeśli masz talię do gry - zapraszamy właśnie w ten dzień na wspólne granie!
  Jeśli tylko znajdzie się przynajmniej czterech chętnych, to rozegramy turniej. Wpisowe na turniej to 6 zł.
   
   
   

  ZAPRASZAMY !!!
   
  • 0 komentarzy
 10. Strefa Gry dodał wydarzenie w Veto! Szlachecka Gra Karciana   

  Veto! Rozgrywki z opcjonalnym turniejem

  Do

  Rozgrywki Szlacheckiej Gry Karcianej Veto! + opcjonalny turniej
  Godziny: 15:30 - 18:30
  Format: Standard
   
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne rozgrywki Veto! Jeśli masz talię do gry - zapraszamy właśnie w ten dzień na wspólne granie!
  Jeśli tylko znajdzie się przynajmniej czterech chętnych, to rozegramy turniej. Wpisowe na turniej to 6 zł.
   
   
   

  ZAPRASZAMY !!!
   
  • 0 komentarzy
 11. Strefa Gry dodał wydarzenie w Veto! Szlachecka Gra Karciana   

  Veto! Rozgrywki z opcjonalnym turniejem

  Do

  Rozgrywki Szlacheckiej Gry Karcianej Veto! + opcjonalny turniej
  Godziny: 15:30 - 18:30
  Format: Standard
   
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne rozgrywki Veto! Jeśli masz talię do gry - zapraszamy właśnie w ten dzień na wspólne granie!
  Jeśli tylko znajdzie się przynajmniej czterech chętnych, to rozegramy turniej. Wpisowe na turniej to 6 zł.
   
   
   

  ZAPRASZAMY !!!
   
  • 0 komentarzy
 12. Strefa Gry dodał wydarzenie w Veto! Szlachecka Gra Karciana   

  Veto! Rozgrywki z opcjonalnym turniejem

  Do

  Rozgrywki Szlacheckiej Gry Karcianej Veto! + opcjonalny turniej
  Godziny: 15:30 - 18:30
  Format: Standard
   
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne rozgrywki Veto! Jeśli masz talię do gry - zapraszamy właśnie w ten dzień na wspólne granie!
  Jeśli tylko znajdzie się przynajmniej czterech chętnych, to rozegramy turniej. Wpisowe na turniej to 6 zł.
   
   
   

  ZAPRASZAMY !!!
   
  • 0 komentarzy
 13. Strefa Gry dodał wydarzenie w Veto! Szlachecka Gra Karciana   

  Veto! Turniej Ligowy - Booster Draft

  Do

  Turniej Szlacheckiej Gry Karcianej Veto! - Ligowy - Booster Draft
  Data: 19 sierpnia 2017 (sobota)
  Godzina startu: 12:00
  Zakończenie: ok. g. 15:30
  Format: Booster Draft
  Wpisowe: 50 zł
  Zestaw dla gracza: 4x booster Polonia Invicta  do draftowania + 1x booster do puli nagród
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne rozgrywki Veto! Jest to turniej zaliczany do naszej lokalnej ligi, sezon III/2017. Więcej o samej lidze poczytacie w temacie na naszym forum: http://strefa-gry.pl/topic/1017-strefowa-liga-veto-sezon-iii2017-lipiec-wrzesień/
   
  Przebieg turnieju:
  W turnieju może wziąć udział każdy - są to rozgrywki typu "limited", co oznacza, że nie przynosimy własnych talii, ale korzystamy z kart wydraftwanych z boosterów, które otrzymujemy na starcie jako zestaw.Na tym turnieju zastosujemy tzw. zasadę Re-Draftu. Oznacza to, że po zakończeniu draftowania gracze spiszą wszystkie wydraftowane karty Rzadkie, Specjalne i Legendarne, które mają w puli. te karty nie stają się jeszcze ich własnością - będą one po zakończeniu turnieju dodane do puli kart otwartych w nagrodach, i będą także wybierane przy draftowaniu kart na koniec.Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju (zwykle gramy cztery lub pięć rund).Rundy rozgrywane są w systemie szwajcarskim, więc każdy uczestnik gra do zakończenia turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada). Przewidziany czas na jedną rundę gry to 35 minut.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej czterech osób.Turniej jest zgłoszony do oficjalnego rankingu Veto! Aby wziąć w nim udział trzeba mieć aktywne konto na forum Veto! Konto można założyć w naszym sklepie bezpośrednio przed turniejem - trzeba tylko poinformować o takiej potrzebie sprzedawcę.Zasady turniejowe Veto! możecie podejrzeć na oficjalnej stronie wydawcy: http://veto.pl/W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Po zakończeniu rozgrywek otwierane są boostery z gry Veto!, z których karty będą draftowane przez uczestników turnieju zgodnie z kolejnością, jaką zajmą w końcowej klasyfikacji rozgrywek. W puli nagród znajdzie się jeden booster za każdego uczestnika turnieju.Ligowe karty Okazyjne. Na każdy turniej Ligowym Wydawnictwo przesyła dwie karty promocyjne. Będą one rozdzielane w następujący sposób:jedna karta będzie dodana do puli kart draftowanych przez uczestników na zakończenie turnieju,druga karta będzie rozlosowana wśród wszystkich uczestników podczas rozgrywania pierwszej rundy turnieju.Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd.
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
  - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry,
  - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,   
   

  ZAPRASZAMY !!!
   
  • 0 komentarzy
 14. Strefa Gry dodał wydarzenie w Veto! Szlachecka Gra Karciana   

  Veto! Turniej Ligowy - Booster Draft, z bonusem

  Do

  Turniej Szlacheckiej Gry Karcianej Veto! - Ligowy - Booster Draft
  Data: 22 lipca 2017 (sobota)
  Godzina startu: 12:00
  Zakończenie: ok. g. 15:30
  Format: Booster Draft
  Wpisowe: 50 zł
  Zestaw dla gracza: 4x booster Polonia Invicta  do draftowania + 1x booster do puli nagród
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne rozgrywki Veto! Jest to turniej zaliczany do naszej lokalnej ligi, sezon III/2017. Więcej o samej lidze poczytacie w temacie na naszym forum: http://strefa-gry.pl/topic/1017-strefowa-liga-veto-sezon-iii2017-lipiec-wrzesień/
   
  Przebieg turnieju:
  W turnieju może wziąć udział każdy - są to rozgrywki typu "limited", co oznacza, że nie przynosimy własnych talii, ale korzystamy z kart wydraftwanych z boosterów, które otrzymujemy na starcie jako zestaw.Na tym turnieju zastosujemy tzw. zasadę Re-Draftu. Oznacza to, że po zakończeniu draftowania gracze spiszą wszystkie wydraftowane karty Rzadkie, Specjalne i Legendarne, które mają w puli. te karty nie stają się jeszcze ich własnością - będą one po zakończeniu turnieju dodane do puli kart otwartych w nagrodach, i będą także wybierane przy draftowaniu kart na koniec.Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju (zwykle gramy cztery lub pięć rund).Rundy rozgrywane są w systemie szwajcarskim, więc każdy uczestnik gra do zakończenia turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada). Przewidziany czas na jedną rundę gry to 35 minut.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej czterech osób.Turniej jest zgłoszony do oficjalnego rankingu Veto! Aby wziąć w nim udział trzeba mieć aktywne konto na forum Veto! Konto można założyć w naszym sklepie bezpośrednio przed turniejem - trzeba tylko poinformować o takiej potrzebie sprzedawcę.Zasady turniejowe Veto! możecie podejrzeć na oficjalnej stronie wydawcy: http://veto.pl/W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Zwycięzca turnieju otrzyma nagrodę specjalną: drewniane pudełko do przechowywania kart z wytłoczonym logiem gry Veto!Po zakończeniu rozgrywek otwierane są boostery z gry Veto!, z których karty będą draftowane przez uczestników turnieju zgodnie z kolejnością, jaką zajmą w końcowej klasyfikacji rozgrywek. W puli nagród znajdzie się jeden booster za każdego uczestnika turnieju.Ligowe karty Okazyjne. Na każdy turniej Ligowym Wydawnictwo przesyła dwie karty promocyjne. Będą one rozdzielane w następujący sposób:jedna karta będzie dodana do puli kart draftowanych przez uczestników na zakończenie turnieju,druga karta będzie rozlosowana wśród wszystkich uczestników podczas rozgrywania pierwszej rundy turnieju.Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd.
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
  - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry,
  - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,   
   

  ZAPRASZAMY !!!
   
  • 0 komentarzy
 15. Strefa Gry dodał wydarzenie w Veto! Szlachecka Gra Karciana   

  Veto! Turniej Ligowy - Standard - FINAŁOWY

  Do

  Turniej Szlacheckiej Gry Karcianej Veto! - Ligowy - format Standard - FINAŁOWY
  Data: 30 września 2017 (sobota)
  Godzina startu: 12:00
  Zakończenie: ok. g. 16:00
  Format: Standard
  Wpisowe: 12 zł
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne rozgrywki Veto! Jeśli masz talię do gry - zapraszamy właśnie w ten dzień na wspólne granie!
  Jest to turniej zaliczany do naszej lokalnej ligi, sezon III/2017. Więcej o samej lidze poczytacie w temacie na naszym forum: http://strefa-gry.pl/topic/1017-strefowa-liga-veto-sezon-iii2017-lipiec-wrzesień/
   
  Przebieg turnieju:
  Możliwość udziału w turnieju ma każdy gracz, który posiada talię do gry, z kartami legalnymi w formacie rozgrywek.Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju (zwykle gramy trzy lub cztery rundy).Rundy rozgrywane są w systemie szwajcarskim, więc każdy uczestnik gra do zakończenia turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada). Przewidziany czas na jedną rundę gry to 35 minut.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej czterech osób.Turniej jest zgłoszony do oficjalnego rankingu Veto! Aby wziąć w nim udział trzeba mieć aktywne konto na forum Veto! Konto można założyć w naszym sklepie bezpośrednio przed turniejem - trzeba tylko poinformować o takiej potrzebie sprzedawcę.Zasady turniejowe Veto! możecie podejrzeć na oficjalnej stronie wydawcy: http://veto.pl/W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Po zakończeniu rozgrywek otwierane są boostery z gry Veto!, z których karty będą draftowane przez uczestników turnieju zgodnie z kolejnością, jaką zajmą w końcowej klasyfikacji rozgrywek. W puli nagród znajdzie się jeden booster za każdego uczestnika turnieju.Ligowe karty Okazyjne. Na każdy turniej Ligowym Wydawnictwo przesyła dwie karty promocyjne. Będą one rozdzielane w następujący sposób:jedna karta będzie dodana do puli kart draftowanych przez uczestników na zakończenie turnieju,druga karta będzie rozlosowana wśród wszystkich uczestników podczas rozgrywania pierwszej rundy turnieju.Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd.
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
  - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry,
  - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,   
   

  ZAPRASZAMY !!!
   
  • 0 komentarzy