Strefa Gry

Administrator
 • Postów

  3,914
 • Dołączył

 • Ostatnio


Wszystko napisane przez Strefa Gry

 1. Strefa Gry dodał wydarzenie w Magic: The Gathering   

  MTG Commander - Mistrzostwa Sklepu 2017

  Do

  Turniej kolekcjonerskiej gry karcianej Magic: The Gathering
  MISTRZOSTWA SKLEPU 2017 w formacie COMMANDER
   
  Data: 9 września 2017 (sobota)
  Godzina rozpoczęcia: 11:30
  Planowane zakończenie: ok. g. 17:30
  Format: Commander
  Informacje o formacie: http://mtgcommander.com/rules.php
  Ranga turnieju: Regular - poziom normalny
  Wpisowe: 25 zł
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" organizuje w 2017 roku serię turniejów rangi Mistrzostwa Sklepu w najpopularniejszych grach prowadzonych w naszym sklepie. Oczywiście nie może zabraknąć najpopularniejszej u nas gry karcianej - Magic: The Gathering! W tej grze z racji na różnorodność granych u nas formatów odbędzie się kilka turniejów o Mistrzostwo Sklepu. To jest zaproszenie na turniej w formacie Standard.
  Turniej Mistrzostwa Sklepu jest organizowany nie tylko po to, by wyłonić najlepszego gracza naszego regionu w tym sezonie, ale także by zebrać jak najwięcej graczy przy dobrych rozgrywkach. Pula nagród, która jest obfita, pomoże nam zebrać dobrą frekwencję. Już teraz zachęcamy do zarezerwowania dla siebie terminu na ten turniej i przybycia, najlepiej ze znajomymi!
   
  Przebieg turnieju:
  Commander to format rozgrywek wieloosobowych - multiplayer. Możliwość udziału w turnieju ma każdy gracz, który posiada zgodnie z formatem Commander talię do gry, z kartami legalnymi w tym formacie rozgrywek. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na czym polega format rozgrywek Commander - zapraszamy do odwiedzin sklepu, szczególnie we wtorki, gdy spotykają się na grach miłośnicy właśnie tego formatu.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej trzech osób. Jest to turniej rozgrywany jako Casual - czyli luźna rozgrywka nastawiona na zabawę z gry.Podczas turnieju rozgrywamy trzy rundy. Na pierwszą rundę gracze będą przydzieleni losowo do stolików po trzy lub cztery osoby, jeśli tylko to będzie możliwe. Na następne rundy gracze będą przydzielani do stolików zgodnie z zajętymi miejscami w grach z pierwszej rundy. Czas na jedną rundę gry wynosi maksymalnie 80 minut.W przypadku gdy w turnieju weźmie udział czterech lub pięciu graczy, wówczas rundy rozgrywane są w takim samym składzie, przy jednym stoliku.W przypadku gdy w turnieju weźmie udział trzech graczy rozgrywana jest tylko jedna runda, z czasem gry 2 godziny.W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Zwycięzca turnieju otrzymuje tytuł Mistrza Sklepu 2017. Otrzyma także specjalną playmatę na tę okazję!Każdy uczestnik turnieju otrzyma kartę promo - będą one rozlosowowywane z puli aktualnych kart posiadanych przez sklep, z kart legalnych do gry w formacie Standard.Pulę nagród rzeczowych na ten turniej tworzą także boostery z dodatków Eternal Masters oraz Modern Masters 2017. Do puli będzie dodany jeden booster za każdych dwóch uczestników turnieju.
  Boostery będą otwierane do rozdraftowania na zakończenie turnieju.Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród rzeczowych w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund podstawowych, tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd. 
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
   - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry, 
   - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,  
   - w każdym przypadku jeżeli tak zadecyduje sędzia turnieju.  
  ZAPRASZAMY !!!
 2. Strefa Gry dodał wydarzenie w Spotkania z grami planszowymi   

  The Godfather: Imperium Corleone - prezentacja w Strefie Gry

  Do

  PLANSZOWY WEEKEND PREMIEROWY W STREFIE GRY
  GRA WEEKENDU: THE GODFATHER: IMERIUM CORLEONE!


  Sklep Hobbystyczny "Strefa Gry" zaprasza na weekend z planszówką!
  W naszym bielskim Centrum Hobbystycznym "Strefa" cyklicznie organizujemy dla Was spotkania z grami, w czasie których możecie spędzić czas na rozgrywkach towarzyskich. W dniach 20-22 lipca (czwartek - sobota) mamy dla Was specjalną propozycję: Wielkie Granie w nową grę od wydawnictwa Portal - The Godfather: Imperium Corleone - czyli Ojciec Chrzestny na planszy!
  W czwartek, piątek i w sobotę przez cały czas pracy sklepu będziecie mogli przyjść i zasiąść do specjalnie przygotowanego stołu z rozłożoną grą, a nasi sprzedawcy pomogą Wam w szybkiej nauce prostych zasad. A grę warto poznać - jest to jedna z lepszych pozycji wydanych w tym roku w Polsce! 
  Mamy w tym tygodniu jej premierę, i zapraszamy by poznać tę grę od razu po jej wydaniu. 


  Informacje o grze The Godfather: Imperium Corleone znajdziecie na stronie wydawcy: https://portalgames.pl/pl/the-godfather-imperium-corleone/
   

   
   
   
  • 0 komentarzy
 3. Strefa Gry dodał wydarzenie w Spotkania z grami planszowymi   

  Vikings Gone Wild! - Premiera w Strefie Gry

  Do

  PLANSZOWY WEEKEND PREMIEROWY W STREFIE GRY
  GRA WEEKENDU: VIKINGS GONE WILD!


  Sklep Hobbystyczny "Strefa Gry" zaprasza na weekend z planszówką!
  W naszym bielskim Centrum Hobbystycznym "Strefa" cyklicznie organizujemy dla Was spotkania z grami, w czasie których możecie spędzić czas na rozgrywkach towarzyskich. W dniach 13-15 lipca (czwartek - sobota) mamy dla Was specjalną propozycję: Wielkie Granie w nową grę od wydawnictwa Games Factory - Vikings Gone Wild!
  W czwartek, piątek i w sobotę przez cały czas pracy sklepu będziecie mogli przyjść i zasiąść do specjalnie przygotowanego stołu z rozłożoną grą, a nasi sprzedawcy pomogą Wam w szybkiej nauce prostych zasad. A grę warto poznać - jest to jedna z lepszych pozycji wydanych w tym roku w Polsce! 
  Mamy w tym tygodniu jej premierę, i zapraszamy by poznać tę grę od razu po jej wydaniu. 


  Informacje o grze Rosyjska Ruletka: Mistrzostwa Świata znajdziecie na stronie naszego sklepu: https://strefamarzen.pl/pl/p/Vikings-Gone-Wild-edycja-wspieram.to/18969
   

   
   
  • 0 komentarzy
 4. Strefa Gry dodał wydarzenie w Magic: The Gathering   

  MTG Turniej Frontier

  Do

  Turniej gry Magic: The Gathering - Frontier

  Godzina startu: 17:00
  Zakończenie: ok. g. 20:00
  Format: Frontier
  Ranga turnieju: Regular - poziom towarzyski
  Wpisowe: 12 zł
  Przebieg turnieju:
  Możliwość udziału w turnieju ma każdy gracz, który posiada talię do gry, z kartami legalnymi w formacie rozgrywek.Format FRONTIER jest nowym pomysłem graczy. Aby przygotować talię, zapraszamy do zapoznania się z tematem na naszym forum: http://strefa-gry.pl/topic/994-nowy-format-frontier/Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju (zwykle gramy trzy lub cztery rundy).Rundy rozgrywane są w systemie szwajcarskim, więc każdy uczestnik gra do zakończenia turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada). Przewidziany czas na jedną rundę gry to 45 minut.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej ośmiu osób. Opcjonalnie turniej może być rozegrany już przy udziale czterech graczy za zgodą wszystkich uczestników, wówczas rozegrane mecze nie wliczają się do punktów rankingowych w klasyfikacji prowadzonej przez wydawcę gry na stronie http://planeswalkerpoints.com. W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Po zakończeniu rozgrywek otwierane są boostery z gry Magic: The Gathering, z których karty będą draftowane przez uczestników turnieju.
  W puli nagród znajdzie się jeden booster za każdego uczestnika turnieju.Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd. 
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
   - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry, 
   - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,   
   
   
  ZAPRASZAMY !!!
   
   
 5. Strefa Gry dodał wydarzenie w Spotkania z grami planszowymi   

  Neuroshima HEX - Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2017

  Do

  TURNIEJ ELIMINACYJNY DO MISTRZOSTW POLSKI 2017
  W GRZE PLANSZOWEJ "NEUROSHIMA: HEX 3.0"
  DATA: 15 lipca 2016 - G. 17:30
  MIEJSCE: CENTRUM HOBBYSTYCZNE "STREFA", UL. GAZOWNICZA 21A, BIELSKO-BIAŁA

  Sklep Hobbystyczny "Strefa Gry" zaprasza na turniej eliminacyjny do tegorocznych Mistrzostw Polski w grze planszowej "Neuroshima HEX 3.0"!
  Rozgrywki odbędą się w naszym sklepie w sobotę, 15 lipca, o godzinie 17:30. Wcześniej, już od godziny 15:00, będzie trwała nauka zasad dla chętnych - a więc będzie można wziąć udział w turnieju ucząc się gry jeszcze tego samego dnia
  Wydawnictwo PORTAL w tym roku po raz drugi organizuje Mistrzostwa Polski Neuroshimy HEX. Turniej finałowy odbędzie się na przełomie 2017 i 2018 roku, a poprzedzony jest właśnie turniejami eliminacyjnymi, które rozgrywane są w całej Polsce. Nasz sklep oczywiście także takie turnieje organizuje - łącznie planujemy dwa turnieje: w październiku, oraz w grudniu.
  Nagrodami na turnieju eliminacyjnym są gry planszowe wydawnictwa Portal, a najlepszy gracz turnieju otrzymuje kwalifikację na turniej finałowy Mistrzostw Polski. 
  ----------------------------------------------
  Szczegóły turnieju
  Data: 15 lipca (sobota)
  Godzina: 17:30
  Wpisowe: BRAK - turniej jest darmowy i otwarty dla wszystkich chętnych
  Rundy: Zostaną rozegrane rundy eliminacyjne, po których nastąpią rundy finałowe. Liczba rund zależna będzie od liczby uczestników
  Planowane zakończenie: ok. g. 19:30
  Informacje o rozgrywkach:
  Organizatorem turnieju eliminacyjnego jest wydawnictwo PORTAL. Turniej jest prowadzony przez Partnera organizatora, którym jest Spółka Cywilna Figlo-Park M.A. Szałaj, właściciel Centrum Hobbystycznego "Strefa".Turniej zostanie przeprowadzony w oparciu o regulamin Mistrzostw Polski Neuroshima HEX 3.0 2017, którego pełna wersja jest dostępna pod adresem:  http://portalgames.pl/pl/mistrzostwa-nuroshima-hex-2017/Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zakończenia zapisów przynajmniej 12 uczestników. W przypadku mniejszej liczby chętnych zostaną rozegrane rozgrywki w grę Neuroshima HEX nie kwalifikowane jako turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski, czyli bez puli nagród podanej poniżej.Udział w turnieju mogą wziąć osoby pełnoletnie oraz osoby nieletnie, które przedstawią zgodę prawnych opiekunów sędziemu przed rozpoczęciem turnieju.Aby wziąć udział w turnieju nie trzeba posiadać swojego egzemplarza gry - Organizator zapewnia egzemplarze do rozgrywek.Przed rozpoczęciem turnieju trwać będzie od godziny 15:00 nauka gry, z której może skorzystać każdy chętny do udziału w rozgrywkach, a jeszcze nie znający zasad.Nagrody:
  Zwycięzca turnieju otrzyma zaproszenie na finał Mistrzostw Polski Neuroshima HEX 2017.Trzy pierwsze miejsca będą nagradzane nagrodami rzeczowymi, w postaci specjalnych nagród od wydawnictwa Portal.Planowane są także dalsze nagrody, o nich napiszemy, jak tylko je otrzymamy!Kontakt:
  Prowadzący turniej: Centrum Hobbystyczne "Strefa"
  Telefon: 33 8182064 // 513493529 (w godzinach pracy sklepu)
  Mail: sklep@strefa-gry.pl
   
   
  ZAPRASZAMY !!! 
   
  • 0 komentarzy
 6. Strefa Gry dodał wydarzenie w Gra o Tron: Gra Karciana   

  Gra o Tron - Nauka gry i pogrywanie

  Do

  Gra o Tron - Gra Karciana
  Spotkanie z pogrywaniem i nauką gry dla chętnych
  Godziny: 16:30 - 19:00
  Zapraszamy na spotkanie z pogrywaniem w grę karcianą Gra o Tron. W tym dniu będzie nauka zasad, a także okazja do rozgrywek.
   
   
  Zapraszamy!!
  • 0 komentarzy
 7. Strefa Gry dodał plik w Materiały turniejowe   

  Warhammer 40.000 - rospiska armii v1.0.0
  Plik do pobrania i wydrukowania
  • 1 pobranie
  • 0 recenzji
 8. Strefa Gry dodał temat w Magic: The Gathering   

  Turnieje przedpremierowe / Prerelease "Hour of Devastation" w Strefie Gry - 8/9 lipca 2017

   
  TURNIEJE PRZEDPREMIEROWE NOWEGO DODATKU
  PRERELEASE "HOUR OF DEVASTATION"
  8/9 LIPCA 2017 (SOBOTA/NIEDZIELA)
  MIEJSCE: CENTRUM HOBBYSTYCZNE "STREFA", BIELSKO-BIAŁA
   
  Zapraszamy wszystkich graczy, miłośników, a także chcących zacząć zabawę z grą Magic: The Gathering, na turnieje przedpremierowe nowego dodatku: Hour of Devastation!

  Tu będzie wprowadzenie....

  Nasze turnieje to okazja do gry, oraz otwarcia kart z nowego dodatku na tydzień przed jego premierą. Podobnie jak w przy turniejach prerelease z poprzednich miesięcy, tak i teraz gracze będą na turnieju otrzymywać zestawy turniejowe z przygotowanymi boosterami i bonusami. Wykorzystując możliwość zabawy będziemy chcieli także jak najwięcej uwagi poświęcić nowym graczom, więc jeśli jesteś początkujący - to są to rozgrywki dla Ciebie! A to wszystko możliwe aż na pięciu turniejach, które organizujemy przez cały weekend!

  -------------------------------- Tabelka Najważniejszych Informacji: --------------------------------
  - Rozgrywamy pięć turniejów prerelease: 
    * pierwszy w nocy z piątku na sobotę (start gier od północy)
    * dwa kolejne w sobotę: g. 11:00 Sealed Deck z dodatkowymi nagrodami - dodajemy Boxa do puli nagród niezależnie od frekwencji oraz specjalny, klimatyczny Deck Box dla zwycięzcy!; g. 17:30 turniej drużynowy 2HG Sealed
    * W sobotnim turnieju głównym rozegramy także Booster Draft jako Top8!
    * w niedzielę także dwa turnieje: g. 11:00 główny turniej drużynowy 2HG Sealed Deck z dwoma specjalnymi, klimatycznymi Deck Box'ami dla zwycięskiej drużyny; g. 17:00 turniej Sealed Deck.
  - Koszt turnieju na jedną osobę: 75 zł
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  CZYM SĄ TURNIEJE PRZEDPREMIEROWE – PRERELEASE?
  Obecnie nowe dodatki do gry Magic: The Gathering wychodzą cztery razy w roku. Na tydzień przed premierą organizowane są na całym świecie specjalne turnieje przedpremierowe, nazwane turniejami Prerelase. Rozgrywane są one w tzw. formacie Sealed Deck - nie przynosimy własnych talii złożonych wcześniej, a otrzymujemy za cenę wpisu na turniej karty w zestawach do złożenia talii. Uczestnicy otrzymują zestawy, w których znajdują się boostery z najnowszego dodatku. Z tych zestawów składają talie turniejowe, mniejsze niż zwykle - wystarcza 40 kart wraz z lądami. Każdy gracz składa talię korzystając jedynie z kart, które były w otrzymanym zestawie - w ten sposób trzeba je jak najlepiej wykorzystać. Na starcie każdy ma równe szanse w tej rywalizacji - otrzymuje tyle samo kart, i od niego tylko zależy jak je wykorzysta w grze! Jeśli trafią Ci się dobre karty - wykorzystaj je! Masz przewagę siły kart w dwóch/trzech kolorach - połącz je w talię!
  Zaletą turniejów prerelease rozgrywanych właśnie w formatach Sealed Deck jest możliwość gry bez wcześniejszego przygotowania, a nawet bez posiadania kart do gry Magic: The Gathering. Zaawansowani w grze uczestnicy starają się jak najlepiej wykorzystać otrzymane zestawy, stworzyć jak najlepszą kombinację kart do gry. Młodsi, oraz początkujący gracze mają możliwość gry zakupując jedynie zestaw, wiedząc że niezależnie od ich wyniku w tym turnieju i tak karty, które otrzymali, są już ich własnością. Te zestawy po turnieju będą mogły posłużyć do złożenia pełnych talii i wymian z innymi graczami.
  Dla wszystkich uczestników jest to bardzo dobra forma spędzenia czasu, wykorzystując nasze hobby oraz element rywalizacji.
   
  -----------  PROMOCJE TURNIEJÓW PRZEDPREMIEROWYCH "HOUR OF DEVASTATION"  -----------
  1. Strefa Gry ogłasza promocję: Przyprowadź kumpla/kumpelę na turniej Prerelease!
  Turnieje przedpremierowe to w naszej opinii najlepszy moment na wprowadzenie nowej osoby do gry. Rozgrywki są w przyjaznej atmosferze, i służą nauce zasad. Zapisując się na turniej nowa osoba ma już także zestaw, czyli swoje pierwsze karty. Z nich można spokojnie już złożyć prostą, pierwszą talię do gry Magic: The Gathering.
  Zasady promocji: Każda osoba, która przyprowadzi nową osobę chętna do wzięcia udziału w turnieju, otrzyma od nas booster z gry Magic: The Gathering. (nowa osoba, czyli nie posiadająca jeszcze swojego numeru gracza – DCI).
  2. Specjalna promocja na turniej główny rozgrywany w sobotę o g. 11:00 – dodatkowy Booster Box do puli nagród!
  Nowy dodatek to rozpoczęcie nowego sezonu, w którym na pewno przybędzie nam graczy. Chcemy jednak powalczyć też, aby już najbliższe turnieje prerelease obfitowały w dobrą atmosferę, która płynie też z dobrej frekwencji. Dlatego też do puli nagród jeszcze 1 box – czyli +36 boosterów z najnowszego dodatku! Polecamy więc szczególnie ten turniej, warto też przyciągnąć znajomych 
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  PRZEBIEG TURNIEJU PRERELEASE – CO TYM RAZEM W ZESTAWACH?
  Uczestnicy rozgrywek będą otrzymywać specjalne zestawy, w których znajdą:
  4x booster Hour of Devastation2x booster Amonkhet,jedną kartę promocyjną w wersji foil z nadrukowaną datą turnieju, którą może być dowolna karta Mythic lub Rare z dodatku Hour of Devastation,kostkę dwudziestościenną - licznik życia.Z otrzymanego zestawu składamy talię do rozgrywania meczy turniejowych, która będzie musiała zawierać przynajmniej 40 kart, licząc już z lądami. Lądy są dostępne dla uczestników turnieju nieodpłatnie od sklepu Strefa Gry. Kartę promocyjną z zestawu można także wykorzystać do budowy talii.
  Każdy początkujący gracz otrzyma od nas pomoc na turnieju! Prowadzący turniej pomogą w wybraniu i złożeniu talii, oraz pomogą w zasadach gry. Polecamy te turnieje jako początek Waszej zabawy z grą Magic: The Gathering - Zdobędziecie na nich swoje pierwsze karty i niezbędne doświadczenie!
   
  ---------------------- SZCZEGÓŁY TURNIEJÓW ----------------------

  I. TURNIEJ #1 - SEALED DECK PÓŁNOCNY
  Data: 8 lipca 2017 (sobota)
  Start gier: 00:01 (tak, minutę po północy!)
  Format: Sealed Deck
  Zestaw dla gracza: Zestaw turniejowy prerelease zawierający boostery do złożenia talii (opis powyżej)
  Ranga turnieju: Regular - poziom towarzyski
  Wpisowe: 75 zł
  Rundy: zależne od liczby graczy:
   * 8 graczy - 3 rundy swiss
   * 9 i więcej graczy - 4 rundy swiss
  Przebieg turnieju:
  Rundy rozgrywane w systemie szwajcarskim oznaczają udział graczy w każdej z nich do momentu ich zakończenia, lub wcześniejszej rezygnacji gracza z turnieju. A więc każdy uczestnik może grać do momentu zakończenia rund szwajcarskich w turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada).Przewidziany czas na jedną rundę gry w systemie szwajcarskim to 50 minut.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej ośmiu osób. Opcjonalnie turniej może być rozegrany już przy udziale czterech graczy za zgodą wszystkich uczestników, wówczas rozegrane mecze nie wliczają się do punktów rankingowych w klasyfikacji prowadzonej przez wydawce gry na stronie Planeswalkerpoints.com. Zakończenie turnieju planowane jest ok. godziny 04:00W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Pulę nagród rzeczowych na ten turniej tworzą boostery z najnowszego dodatku. Za każdego uczestnika turnieju do puli wpadają dwa boostery.Boostery są wydawane jako nagrody według następującego podziału:90% puli (część główna) wydawana jest uczestnikom z najlepszymi rezultatami na zakończenie turnieju, począwszy od graczy, którzy zdobędą przynajmniej 6 punktów (wygrają przynajmniej dwa mecze podczas turnieju);
  Dokładny podział liczby boosterów za zajęte miejsca będzie podany tuż po zakończeniu turnieju – ze względu na fakt, że wcześniej nie będzie znana liczba graczy zajmujących premiowane nagrodami miejsca.10% puli (część dodatkowa) jest rozlosowywane w postaci pojedynczych boosterów wśród gracze, którzy zajmą dalsze miejsca, nie premiowane nagrodami opisanymi powyżej.Podczas podziału procentowego puli boostery będą zaokrąglane na korzyść części głównej.Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród rzeczowych w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund podstawowych, tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd. 
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
   - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry, 
   - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,  
   - w każdym przypadku jeżeli tak zadecyduje sędzia turnieju.  
  II. TURNIEJ #2 - SEALED DECK PORANNY - TURNIEJ GŁÓWNY
  Data: 8 lipca 2017 (sobota)
  Start gier: 11:00
  Format: Sealed Deck + Booster Draft w Top8
  Zestaw dla gracza: Zestaw turniejowy prerelease zawierający boostery do złożenia talii (opis powyżej)
  Ranga turnieju: Regular - poziom towarzyski
  Wpisowe: 75 zł
  Rundy: zależne od liczby graczy, rozgrywane w systemie szwajcarskim:
    * 8 graczy - 3 rundy swiss + Booster Draft w Top8
    * 9-16 graczy - 4 rund swiss + Booster Draft w Top8
    * 17-32 graczy - 5 rund swiss + Booster Draft w Top8
    * 33 i więcej graczy - 6 rund swiss + Booster Draft w Top8
  Przebieg turnieju:
  Rundy rozgrywane w systemie szwajcarskim oznaczają udział graczy w każdej z nich do momentu ich zakończenia, lub wcześniejszej rezygnacji gracza z turnieju. A więc każdy uczestnik może grać do momentu zakończenia rund szwajcarskich w turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada), a najlepsi gracze po ich zakończeniu rozgrywają dalej gry finałowe już w systemie pucharowym.Przewidziany czas na jedną rundę gry w systemie szwajcarskim to 50 minut. Podczas rozgrywek finałowych w systemie pucharowym nie ma limitu czasowego.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej ośmiu osób. Opcjonalnie turniej może być rozegrany już przy udziale czterech graczy za zgodą wszystkich uczestników, wówczas rozegrane mecze nie wliczają się do punktów rankingowych w klasyfikacji prowadzonej przez wydawce gry na stronie Planeswalkerpoints.com. Zakończenie turnieju planowane jest ok g . 17:00.W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Dla zwycięzcy turnieju mamy nagrodę specjalną: klimatyczny Deck Box, dedykowany do bloku Amonkhet!Pulę nagród rzeczowych na ten turniej tworzą boostery z najnowszego dodatku. Za każdego uczestnika turnieju do puli wpadają dwa boostery.Boostery są wydawane jako nagrody według następującego podziału:24 boostery zostają zarezerwowane na rozgranie Booster Draft'a,80% pozostałej puli (część główna) wydawana jest uczestnikom z najlepszymi rezultatami na zakończenie turnieju,20% pozostałej puli (część dodatkowa) jest rozlosowywane w postaci pojedynczych boosterów wśród gracze, którzy zajmą dalsze miejsca, nie premiowane nagrodami opisanymi powyżej.Podczas podziału procentowego puli boostery będą zaokrąglane na korzyść części głównej.Sklep dokłada do puli nagród jeszcze 1 box – czyli +36 boosterów Hour of Devastation!Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród rzeczowych w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund podstawowych, tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd. Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
   - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry, 
   - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,  
   - w każdym przypadku jeżeli tak zadecyduje sędzia turnieju.  
  III. TURNIEJ #3 - TURNIEJ DRUŻYNOWY SOBOTNI /2HG SEALED/
  Data: 8 lipca 2017 (sobota)
  Start gier: 17:30
  Format: 2HG Sealed Deck - gra parami
  Zestaw dla gracza: Zestaw turniejowy prerelease zawierający boostery do złożenia talii (opis powyżej)
  Ranga turnieju: Regular - poziom towarzyski
  Wpisowe: 150 zł / para
  Rundy: zależne od liczby drużyn:
   * 4 drużyny - 3 rundy swiss
   * 5 i więcej drużyn - 4 rundy swiss
  Przebieg turnieju:
  Jest to turniej drużynowy - gracze biorą w nim udział parami. Uczestnicy mogą dowolnie mieszać karty z otwartych zestawów tworząc dwie talie, którymi zagrają podczas turnieju.Rundy rozgrywane w systemie szwajcarskim oznaczają udział graczy w każdej z nich do momentu ich zakończenia, lub wcześniejszej rezygnacji gracza z turnieju. A więc każdy uczestnik może grać do momentu zakończenia rund szwajcarskich w turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada).Przewidziany czas na jedną rundę gry w systemie szwajcarskim to 50 minut.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej czterech drużyn.Zakończenie turnieju planowane jest ok g. 22:00W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Pulę nagród rzeczowych na ten turniej tworzą boostery z najnowszego dodatku. Za każdego uczestnika turnieju do puli wpadają dwa boostery.Boostery są wydawane jako nagrody według następującego podziału:90% puli (część główna) wydawana jest drużynom z najlepszymi rezultatami na zakończenie turnieju, począwszy od tych, które zdobędą przynajmniej 6 punktów (wygrają przynajmniej dwa mecze podczas turnieju); Dokładny podział liczby boosterów za zajęte miejsca będzie podany tuż po zakończeniu turnieju – ze względu na fakt, że wcześniej nie będzie znana liczba drużyn zajmujących premiowane nagrodami miejsca.10% puli (część dodatkowa) jest rozlosowywane w postaci par boosterów wśród drużyn, które zajmą dalsze miejsca, nie premiowane nagrodami opisanymi powyżej.Podczas podziału procentowego puli boostery będą zaokrąglane na korzyść części głównej.Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród rzeczowych w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund podstawowych, tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd. 
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
   - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry, 
   - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,  
   - w każdym przypadku jeżeli tak zadecyduje sędzia turnieju.  
  IV. TURNIEJ #4 - TURNIEJ DRUŻYNOWY NIEDZIELNY /2HG SEALED/
  Data: 9 lipca 2017 (niedziela)
  Start gier: 11:00
  Format: 2HG Sealed Deck - gra parami
  Zestaw dla gracza: Zestaw turniejowy prerelease zawierający boostery do złożenia talii (opis powyżej)
  Ranga turnieju: Regular - poziom towarzyski
  Wpisowe: 150 zł / para
  Rundy: zależne od liczby drużyn:
   * 4 drużyny - 3 rundy swiss
   * 5-8 drużyn - 4 rundy swiss
   * 9 i więcej drużyn - 5 rund swiss
  Przebieg turnieju:
  Jest to turniej drużynowy - gracze biorą w nim udział parami. Uczestnicy mogą dowolnie mieszać karty z otwartych zestawów tworząc dwie talie, którymi zagrają podczas turnieju.Rundy rozgrywane w systemie szwajcarskim oznaczają udział graczy w każdej z nich do momentu ich zakończenia, lub wcześniejszej rezygnacji gracza z turnieju. A więc każdy uczestnik może grać do momentu zakończenia rund szwajcarskich w turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada).Przewidziany czas na jedną rundę gry w systemie szwajcarskim to 50 minut.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej czterech drużyn.Zakończenie turnieju planowane jest ok g. 17:00W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Dla zwycięskiej drużyny turnieju mamy nagrodę specjalną:  dwa klimatyczne Deck Boxy, dedykowane do bloku Amonkhet!Pulę nagród rzeczowych na ten turniej tworzą boostery z najnowszego dodatku. Za każdego uczestnika turnieju do puli wpadają dwa boostery.Boostery są wydawane jako nagrody według następującego podziału:80% puli (część główna) wydawana jest uczestnikom z najlepszymi rezultatami na zakończenie turnieju, począwszy od graczy, którzy zdobędą przynajmniej 6 punktów (wygrają przynajmniej dwa mecze podczas turnieju);
  Dokładny podział liczby boosterów za zajęte miejsca będzie podany tuż po zakończeniu turnieju – ze względu na fakt, że wcześniej nie będzie znana liczba graczy zajmujących premiowane nagrodami miejsca.20% puli (część dodatkowa) jest rozlosowywane w postaci pojedynczych boosterów wśród gracze, którzy zajmą dalsze miejsca, nie premiowane nagrodami opisanymi powyżej.Podczas podziału procentowego puli boostery będą zaokrąglane na korzyść części głównej.Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród rzeczowych w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund podstawowych, tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd. 
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
   - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry, 
   - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,  
   - w każdym przypadku jeżeli tak zadecyduje sędzia turnieju.  
  V. TURNIEJ #5 - SEALED DECK NIEDZIELNY WIECZORNY
  Data: 9 lipca 2017 (niedziela)
  Start gier: 16:00
  Format: Sealed Deck
  Zestaw dla gracza: Zestaw turniejowy prerelease zawierający boostery do złożenia talii (opis powyżej)
  Ranga turnieju: Regular - poziom towarzyski
  Wpisowe: 75 zł
  Rundy: zależne od liczby graczy:
   * 8 graczy - 3 rundy swiss
   * 9-16 graczy - 4 rundy swiss
   * 17 i więcej graczy - 5 rund swiss
  Przebieg turnieju:
  Rundy rozgrywane w systemie szwajcarskim oznaczają udział graczy w każdej z nich do momentu ich zakończenia, lub wcześniejszej rezygnacji gracza z turnieju. A więc każdy uczestnik może grać do momentu zakończenia rund szwajcarskich w turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada).Przewidziany czas na jedną rundę gry w systemie szwajcarskim to 50 minut.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej ośmiu osób. Opcjonalnie turniej może być rozegrany już przy udziale czterech graczy za zgodą wszystkich uczestników, wówczas rozegrane mecze nie wliczają się do punktów rankingowych w klasyfikacji prowadzonej przez wydawce gry na stronie Planeswalkerpoints.com. Zakończenie turnieju planowane jest ok. godziny 22:00W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Pulę nagród rzeczowych na ten turniej tworzą boostery z najnowszego dodatku. Za każdego uczestnika turnieju do puli wpadają dwa boostery.Boostery są wydawane jako nagrody według następującego podziału:80% puli (część główna) wydawana jest uczestnikom z najlepszymi rezultatami na zakończenie turnieju, począwszy od graczy, którzy zdobędą przynajmniej 9 punktów (wygrają przynajmniej trzy mecze podczas turnieju);
  Dokładny podział liczby boosterów za zajęte miejsca będzie podany tuż po zakończeniu turnieju – ze względu na fakt, że wcześniej nie będzie znana liczba graczy zajmujących premiowane nagrodami miejsca.20% puli (część dodatkowa) jest rozlosowywane w postaci pojedynczych boosterów wśród gracze, którzy zajmą dalsze miejsca, nie premiowane nagrodami opisanymi powyżej.Podczas podziału procentowego puli boostery będą zaokrąglane na korzyść części głównej.Warunkiem koniecznym do uzyskania dodatkowych nagród rzeczowych w tym turnieju jest rozegranie wszystkich rund podstawowych. 
   
  ----------------------------------- ZAPISY NA TURNIEJ -----------------------------------
  Zapisów na turnieje możecie dokonać:
  pisząc post w tym temaciepisząc maila na adres: sklep@strefa-gry.pldzwoniąc, lub wysyłając wiadomość sms do nas pod numer: 513493529 (w godzinach pracy sklepu)odwiedzając nasz sklep i rejestrując się korzystając z pomocy sprzedawcy.Zapisując się prosimy o podanie danych: Imię, nazwisko, miejscowość, numer DCI (jeśli posiadacie – jeśli nie to zostanie wyrobiony na miejscu w dniu turnieju)
   
  ----------------------------------- KONTAKT -----------------------------------
  Organizator: Centrum Hobbystyczne "Strefa"
  Telefon: 338182064 lub 513493529 (w godzinach pracy sklepu)
  Email sklep@strefa-gry.pl
   
  ZAPRASZAMY !!!
  • 0 odpowiedzi
  • 199 wyświetleń
 9. Strefa Gry dodał wydarzenie w Star Wars: Przeznaczenie   

  Star Wars: Przeznaczenie - rozgrywki + nauka gry

  Do

  Kolekcjonerska gra karciana Star Wars: Przeznaczenie - Luźne rozgrywki i nauka zasad gry

  Godziny: 16:30 - 20:00

  W środy zapraszamy na spotkanie dla graczy gry karcianej Star Wars: Przeznaczenie. W styczniu rozpoczynamy serię spotkań, mającą na celu zebranie stałej ekipy graczy. Jeśli masz już pierwszą talię do gry, przyjdź i rozegraj z nami kilka partii.
  Jeśli nie znasz jeszcze gry, ale jesteś zainteresowany - także przyjdź. Na miejscu nauczymy Cię zasad.

  W środy będzie też okazja do rozegrania pierwszych turniejów. Jeśli tylko zebrani gracze wyrażą chęć, wówczas rozegramy turniej. Wpisowe będzie wynosić 11 zł. W puli nagród będą karty z boosterów otawrtych do draftowania. Do puli będzie dodawany booster za każdego gracza biorącego udział w rozgrywkach.
   
  Więcej informacji o grze uzyskacie ze strony polskiego wydawcy: http://galakta.pl/star-wars-przeznaczenie-premiera/
   
   
  ZAPRASZAMY !!!
   
 10. Strefa Gry dodał wydarzenie w Veto! Szlachecka Gra Karciana   

  Veto! Rozgrywki z opcjonalnym turniejem

  Do

  Rozgrywki Szlacheckiej Gry Karcianej Veto! + opcjonalny turniej
  Godziny: 15:30 - 18:30
  Format: Standard
   
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne rozgrywki Veto! Jeśli masz talię do gry - zapraszamy właśnie w ten dzień na wspólne granie!
  Jeśli tylko znajdzie się przynajmniej czterech chętnych, to rozegramy turniej. Wpisowe na turniej to 6 zł.
   
   
   

  ZAPRASZAMY !!!
   
  • 0 komentarzy
 11. Strefa Gry dodał wydarzenie w Veto! Szlachecka Gra Karciana   

  Veto! Rozgrywki z opcjonalnym turniejem

  Do

  Rozgrywki Szlacheckiej Gry Karcianej Veto! + opcjonalny turniej
  Godziny: 15:30 - 18:30
  Format: Standard
   
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne rozgrywki Veto! Jeśli masz talię do gry - zapraszamy właśnie w ten dzień na wspólne granie!
  Jeśli tylko znajdzie się przynajmniej czterech chętnych, to rozegramy turniej. Wpisowe na turniej to 6 zł.
   
   
   

  ZAPRASZAMY !!!
   
  • 0 komentarzy
 12. Strefa Gry dodał wydarzenie w Veto! Szlachecka Gra Karciana   

  Veto! Rozgrywki z opcjonalnym turniejem

  Do

  Rozgrywki Szlacheckiej Gry Karcianej Veto! + opcjonalny turniej
  Godziny: 15:30 - 18:30
  Format: Standard
   
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne rozgrywki Veto! Jeśli masz talię do gry - zapraszamy właśnie w ten dzień na wspólne granie!
  Jeśli tylko znajdzie się przynajmniej czterech chętnych, to rozegramy turniej. Wpisowe na turniej to 6 zł.
   
   
   

  ZAPRASZAMY !!!
   
  • 0 komentarzy
 13. Strefa Gry dodał wydarzenie w Veto! Szlachecka Gra Karciana   

  Veto! Rozgrywki z opcjonalnym turniejem

  Do

  Rozgrywki Szlacheckiej Gry Karcianej Veto! + opcjonalny turniej
  Godziny: 15:30 - 18:30
  Format: Standard
   
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne rozgrywki Veto! Jeśli masz talię do gry - zapraszamy właśnie w ten dzień na wspólne granie!
  Jeśli tylko znajdzie się przynajmniej czterech chętnych, to rozegramy turniej. Wpisowe na turniej to 6 zł.
   
   
   

  ZAPRASZAMY !!!
   
  • 0 komentarzy
 14. Strefa Gry dodał wydarzenie w Veto! Szlachecka Gra Karciana   

  Veto! Turniej Ligowy - Booster Draft

  Do

  Turniej Szlacheckiej Gry Karcianej Veto! - Ligowy - Booster Draft
  Data: 19 sierpnia 2017 (sobota)
  Godzina startu: 12:00
  Zakończenie: ok. g. 15:30
  Format: Booster Draft
  Wpisowe: 50 zł
  Zestaw dla gracza: 4x booster Polonia Invicta  do draftowania + 1x booster do puli nagród
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne rozgrywki Veto! Jest to turniej zaliczany do naszej lokalnej ligi, sezon III/2017. Więcej o samej lidze poczytacie w temacie na naszym forum: http://strefa-gry.pl/topic/1017-strefowa-liga-veto-sezon-iii2017-lipiec-wrzesień/
   
  Przebieg turnieju:
  W turnieju może wziąć udział każdy - są to rozgrywki typu "limited", co oznacza, że nie przynosimy własnych talii, ale korzystamy z kart wydraftwanych z boosterów, które otrzymujemy na starcie jako zestaw.Na tym turnieju zastosujemy tzw. zasadę Re-Draftu. Oznacza to, że po zakończeniu draftowania gracze spiszą wszystkie wydraftowane karty Rzadkie, Specjalne i Legendarne, które mają w puli. te karty nie stają się jeszcze ich własnością - będą one po zakończeniu turnieju dodane do puli kart otwartych w nagrodach, i będą także wybierane przy draftowaniu kart na koniec.Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju (zwykle gramy cztery lub pięć rund).Rundy rozgrywane są w systemie szwajcarskim, więc każdy uczestnik gra do zakończenia turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada). Przewidziany czas na jedną rundę gry to 35 minut.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej czterech osób.Turniej jest zgłoszony do oficjalnego rankingu Veto! Aby wziąć w nim udział trzeba mieć aktywne konto na forum Veto! Konto można założyć w naszym sklepie bezpośrednio przed turniejem - trzeba tylko poinformować o takiej potrzebie sprzedawcę.Zasady turniejowe Veto! możecie podejrzeć na oficjalnej stronie wydawcy: http://veto.pl/W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Po zakończeniu rozgrywek otwierane są boostery z gry Veto!, z których karty będą draftowane przez uczestników turnieju zgodnie z kolejnością, jaką zajmą w końcowej klasyfikacji rozgrywek. W puli nagród znajdzie się jeden booster za każdego uczestnika turnieju.Ligowe karty Okazyjne. Na każdy turniej Ligowym Wydawnictwo przesyła dwie karty promocyjne. Będą one rozdzielane w następujący sposób:jedna karta będzie dodana do puli kart draftowanych przez uczestników na zakończenie turnieju,druga karta będzie rozlosowana wśród wszystkich uczestników podczas rozgrywania pierwszej rundy turnieju.Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd.
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
  - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry,
  - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,   
   

  ZAPRASZAMY !!!
   
  • 0 komentarzy
 15. Strefa Gry dodał wydarzenie w Veto! Szlachecka Gra Karciana   

  Veto! Turniej Ligowy - Booster Draft, z bonusem

  Do

  Turniej Szlacheckiej Gry Karcianej Veto! - Ligowy - Booster Draft
  Data: 22 lipca 2017 (sobota)
  Godzina startu: 12:00
  Zakończenie: ok. g. 15:30
  Format: Booster Draft
  Wpisowe: 50 zł
  Zestaw dla gracza: 4x booster Polonia Invicta  do draftowania + 1x booster do puli nagród
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne rozgrywki Veto! Jest to turniej zaliczany do naszej lokalnej ligi, sezon III/2017. Więcej o samej lidze poczytacie w temacie na naszym forum: http://strefa-gry.pl/topic/1017-strefowa-liga-veto-sezon-iii2017-lipiec-wrzesień/
   
  Przebieg turnieju:
  W turnieju może wziąć udział każdy - są to rozgrywki typu "limited", co oznacza, że nie przynosimy własnych talii, ale korzystamy z kart wydraftwanych z boosterów, które otrzymujemy na starcie jako zestaw.Na tym turnieju zastosujemy tzw. zasadę Re-Draftu. Oznacza to, że po zakończeniu draftowania gracze spiszą wszystkie wydraftowane karty Rzadkie, Specjalne i Legendarne, które mają w puli. te karty nie stają się jeszcze ich własnością - będą one po zakończeniu turnieju dodane do puli kart otwartych w nagrodach, i będą także wybierane przy draftowaniu kart na koniec.Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju (zwykle gramy cztery lub pięć rund).Rundy rozgrywane są w systemie szwajcarskim, więc każdy uczestnik gra do zakończenia turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada). Przewidziany czas na jedną rundę gry to 35 minut.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej czterech osób.Turniej jest zgłoszony do oficjalnego rankingu Veto! Aby wziąć w nim udział trzeba mieć aktywne konto na forum Veto! Konto można założyć w naszym sklepie bezpośrednio przed turniejem - trzeba tylko poinformować o takiej potrzebie sprzedawcę.Zasady turniejowe Veto! możecie podejrzeć na oficjalnej stronie wydawcy: http://veto.pl/W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Zwycięzca turnieju otrzyma nagrodę specjalną: drewniane pudełko do przechowywania kart z wytłoczonym logiem gry Veto!Po zakończeniu rozgrywek otwierane są boostery z gry Veto!, z których karty będą draftowane przez uczestników turnieju zgodnie z kolejnością, jaką zajmą w końcowej klasyfikacji rozgrywek. W puli nagród znajdzie się jeden booster za każdego uczestnika turnieju.Ligowe karty Okazyjne. Na każdy turniej Ligowym Wydawnictwo przesyła dwie karty promocyjne. Będą one rozdzielane w następujący sposób:jedna karta będzie dodana do puli kart draftowanych przez uczestników na zakończenie turnieju,druga karta będzie rozlosowana wśród wszystkich uczestników podczas rozgrywania pierwszej rundy turnieju.Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd.
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
  - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry,
  - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,   
   

  ZAPRASZAMY !!!
   
  • 0 komentarzy
 16. Strefa Gry dodał wydarzenie w Veto! Szlachecka Gra Karciana   

  Veto! Turniej Ligowy - Standard - FINAŁOWY

  Do

  Turniej Szlacheckiej Gry Karcianej Veto! - Ligowy - format Standard - FINAŁOWY
  Data: 30 września 2017 (sobota)
  Godzina startu: 12:00
  Zakończenie: ok. g. 16:00
  Format: Standard
  Wpisowe: 12 zł
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne rozgrywki Veto! Jeśli masz talię do gry - zapraszamy właśnie w ten dzień na wspólne granie!
  Jest to turniej zaliczany do naszej lokalnej ligi, sezon III/2017. Więcej o samej lidze poczytacie w temacie na naszym forum: http://strefa-gry.pl/topic/1017-strefowa-liga-veto-sezon-iii2017-lipiec-wrzesień/
   
  Przebieg turnieju:
  Możliwość udziału w turnieju ma każdy gracz, który posiada talię do gry, z kartami legalnymi w formacie rozgrywek.Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju (zwykle gramy trzy lub cztery rundy).Rundy rozgrywane są w systemie szwajcarskim, więc każdy uczestnik gra do zakończenia turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada). Przewidziany czas na jedną rundę gry to 35 minut.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej czterech osób.Turniej jest zgłoszony do oficjalnego rankingu Veto! Aby wziąć w nim udział trzeba mieć aktywne konto na forum Veto! Konto można założyć w naszym sklepie bezpośrednio przed turniejem - trzeba tylko poinformować o takiej potrzebie sprzedawcę.Zasady turniejowe Veto! możecie podejrzeć na oficjalnej stronie wydawcy: http://veto.pl/W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Po zakończeniu rozgrywek otwierane są boostery z gry Veto!, z których karty będą draftowane przez uczestników turnieju zgodnie z kolejnością, jaką zajmą w końcowej klasyfikacji rozgrywek. W puli nagród znajdzie się jeden booster za każdego uczestnika turnieju.Ligowe karty Okazyjne. Na każdy turniej Ligowym Wydawnictwo przesyła dwie karty promocyjne. Będą one rozdzielane w następujący sposób:jedna karta będzie dodana do puli kart draftowanych przez uczestników na zakończenie turnieju,druga karta będzie rozlosowana wśród wszystkich uczestników podczas rozgrywania pierwszej rundy turnieju.Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd.
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
  - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry,
  - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,   
   

  ZAPRASZAMY !!!
   
  • 0 komentarzy
 17. Strefa Gry dodał wydarzenie w Veto! Szlachecka Gra Karciana   

  Veto! Turniej Ligowy - Standard

  Do

  Turniej Szlacheckiej Gry Karcianej Veto! - Ligowy - format Standard
  Data: 9 września 2017 (sobota)
  Godzina startu: 12:00
  Zakończenie: ok. g. 14:30
  Format: Standard
  Wpisowe: 12 zł
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne rozgrywki Veto! Jeśli masz talię do gry - zapraszamy właśnie w ten dzień na wspólne granie!
  Jest to turniej zaliczany do naszej lokalnej ligi, sezon III/2017. Więcej o samej lidze poczytacie w temacie na naszym forum: http://strefa-gry.pl/topic/1017-strefowa-liga-veto-sezon-iii2017-lipiec-wrzesień/
   
  Przebieg turnieju:
  Możliwość udziału w turnieju ma każdy gracz, który posiada talię do gry, z kartami legalnymi w formacie rozgrywek.Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju (zwykle gramy trzy lub cztery rundy).Rundy rozgrywane są w systemie szwajcarskim, więc każdy uczestnik gra do zakończenia turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada). Przewidziany czas na jedną rundę gry to 35 minut.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej czterech osób.Turniej jest zgłoszony do oficjalnego rankingu Veto! Aby wziąć w nim udział trzeba mieć aktywne konto na forum Veto! Konto można założyć w naszym sklepie bezpośrednio przed turniejem - trzeba tylko poinformować o takiej potrzebie sprzedawcę.Zasady turniejowe Veto! możecie podejrzeć na oficjalnej stronie wydawcy: http://veto.pl/W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Po zakończeniu rozgrywek otwierane są boostery z gry Veto!, z których karty będą draftowane przez uczestników turnieju zgodnie z kolejnością, jaką zajmą w końcowej klasyfikacji rozgrywek. W puli nagród znajdzie się jeden booster za każdego uczestnika turnieju.Ligowe karty Okazyjne. Na każdy turniej Ligowym Wydawnictwo przesyła dwie karty promocyjne. Będą one rozdzielane w następujący sposób:jedna karta będzie dodana do puli kart draftowanych przez uczestników na zakończenie turnieju,druga karta będzie rozlosowana wśród wszystkich uczestników podczas rozgrywania pierwszej rundy turnieju.Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd.
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
  - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry,
  - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,   
   

  ZAPRASZAMY !!!
   
  • 0 komentarzy
 18. Strefa Gry dodał wydarzenie w Veto! Szlachecka Gra Karciana   

  Veto! Turniej Ligowy - Standard

  Do

  Turniej Szlacheckiej Gry Karcianej Veto! - Ligowy - format Standard
  Data: 16 sierpnia 2017 (środa)
  Godzina startu: 16:00
  Zakończenie: ok. g. 18:30
  Format: Standard
  Wpisowe: 12 zł
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne rozgrywki Veto! Jeśli masz talię do gry - zapraszamy właśnie w ten dzień na wspólne granie!
  Jest to turniej zaliczany do naszej lokalnej ligi, sezon III/2017. Więcej o samej lidze poczytacie w temacie na naszym forum: http://strefa-gry.pl/topic/1017-strefowa-liga-veto-sezon-iii2017-lipiec-wrzesień/
   
  Przebieg turnieju:
  Możliwość udziału w turnieju ma każdy gracz, który posiada talię do gry, z kartami legalnymi w formacie rozgrywek.Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju (zwykle gramy trzy lub cztery rundy).Rundy rozgrywane są w systemie szwajcarskim, więc każdy uczestnik gra do zakończenia turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada). Przewidziany czas na jedną rundę gry to 35 minut.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej czterech osób.Turniej jest zgłoszony do oficjalnego rankingu Veto! Aby wziąć w nim udział trzeba mieć aktywne konto na forum Veto! Konto można założyć w naszym sklepie bezpośrednio przed turniejem - trzeba tylko poinformować o takiej potrzebie sprzedawcę.Zasady turniejowe Veto! możecie podejrzeć na oficjalnej stronie wydawcy: http://veto.pl/W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Po zakończeniu rozgrywek otwierane są boostery z gry Veto!, z których karty będą draftowane przez uczestników turnieju zgodnie z kolejnością, jaką zajmą w końcowej klasyfikacji rozgrywek. W puli nagród znajdzie się jeden booster za każdego uczestnika turnieju.Ligowe karty Okazyjne. Na każdy turniej Ligowym Wydawnictwo przesyła dwie karty promocyjne. Będą one rozdzielane w następujący sposób:jedna karta będzie dodana do puli kart draftowanych przez uczestników na zakończenie turnieju,druga karta będzie rozlosowana wśród wszystkich uczestników podczas rozgrywania pierwszej rundy turnieju.Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd.
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
  - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry,
  - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,   
   

  ZAPRASZAMY !!!
   
  • 0 komentarzy
 19. Strefa Gry dodał wydarzenie w Veto! Szlachecka Gra Karciana   

  Veto! Turniej Ligowy - Standard

  Turniej Szlacheckiej Gry Karcianej Veto! - Ligowy - format Standard
  Data: 12 sierpnia 2017 (sobota)
  Godzina startu: 12:00
  Zakończenie: ok. g. 14:30
  Format: Standard
  Wpisowe: 12 zł
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne rozgrywki Veto! Jeśli masz talię do gry - zapraszamy właśnie w ten dzień na wspólne granie!
  Jest to turniej zaliczany do naszej lokalnej ligi, sezon III/2017. Więcej o samej lidze poczytacie w temacie na naszym forum: http://strefa-gry.pl/topic/1017-strefowa-liga-veto-sezon-iii2017-lipiec-wrzesień/
   
  Przebieg turnieju:
  Możliwość udziału w turnieju ma każdy gracz, który posiada talię do gry, z kartami legalnymi w formacie rozgrywek.Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju (zwykle gramy trzy lub cztery rundy).Rundy rozgrywane są w systemie szwajcarskim, więc każdy uczestnik gra do zakończenia turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada). Przewidziany czas na jedną rundę gry to 35 minut.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej czterech osób.Turniej jest zgłoszony do oficjalnego rankingu Veto! Aby wziąć w nim udział trzeba mieć aktywne konto na forum Veto! Konto można założyć w naszym sklepie bezpośrednio przed turniejem - trzeba tylko poinformować o takiej potrzebie sprzedawcę.Zasady turniejowe Veto! możecie podejrzeć na oficjalnej stronie wydawcy: http://veto.pl/W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Po zakończeniu rozgrywek otwierane są boostery z gry Veto!, z których karty będą draftowane przez uczestników turnieju zgodnie z kolejnością, jaką zajmą w końcowej klasyfikacji rozgrywek. W puli nagród znajdzie się jeden booster za każdego uczestnika turnieju.Ligowe karty Okazyjne. Na każdy turniej Ligowym Wydawnictwo przesyła dwie karty promocyjne. Będą one rozdzielane w następujący sposób:jedna karta będzie dodana do puli kart draftowanych przez uczestników na zakończenie turnieju,druga karta będzie rozlosowana wśród wszystkich uczestników podczas rozgrywania pierwszej rundy turnieju.Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd.
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
  - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry,
  - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,   
   

  ZAPRASZAMY !!!
   
  • 0 komentarzy
 20. Strefa Gry dodał wydarzenie w Veto! Szlachecka Gra Karciana   

  Veto! Turniej Ligowy - Standard

  Do

  Turniej Szlacheckiej Gry Karcianej Veto! - Ligowy - format Standard
  Data: 26 lipca 2017 (środa)
  Godzina startu: 16:00
  Zakończenie: ok. g. 18:30
  Format: Standard
  Wpisowe: 12 zł
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne rozgrywki Veto! Jeśli masz talię do gry - zapraszamy właśnie w ten dzień na wspólne granie!
  Jest to turniej zaliczany do naszej lokalnej ligi, sezon III/2017. Więcej o samej lidze poczytacie w temacie na naszym forum: http://strefa-gry.pl/topic/1017-strefowa-liga-veto-sezon-iii2017-lipiec-wrzesień/
   
  Przebieg turnieju:
  Możliwość udziału w turnieju ma każdy gracz, który posiada talię do gry, z kartami legalnymi w formacie rozgrywek.Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju (zwykle gramy trzy lub cztery rundy).Rundy rozgrywane są w systemie szwajcarskim, więc każdy uczestnik gra do zakończenia turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada). Przewidziany czas na jedną rundę gry to 35 minut.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej czterech osób.Turniej jest zgłoszony do oficjalnego rankingu Veto! Aby wziąć w nim udział trzeba mieć aktywne konto na forum Veto! Konto można założyć w naszym sklepie bezpośrednio przed turniejem - trzeba tylko poinformować o takiej potrzebie sprzedawcę.Zasady turniejowe Veto! możecie podejrzeć na oficjalnej stronie wydawcy: http://veto.pl/W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Po zakończeniu rozgrywek otwierane są boostery z gry Veto!, z których karty będą draftowane przez uczestników turnieju zgodnie z kolejnością, jaką zajmą w końcowej klasyfikacji rozgrywek. W puli nagród znajdzie się jeden booster za każdego uczestnika turnieju.Ligowe karty Okazyjne. Na każdy turniej Ligowym Wydawnictwo przesyła dwie karty promocyjne. Będą one rozdzielane w następujący sposób:jedna karta będzie dodana do puli kart draftowanych przez uczestników na zakończenie turnieju,druga karta będzie rozlosowana wśród wszystkich uczestników podczas rozgrywania pierwszej rundy turnieju.Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd.
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
  - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry,
  - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,   
   

  ZAPRASZAMY !!!
   
  • 0 komentarzy
 21. Strefa Gry dodał wydarzenie w Veto! Szlachecka Gra Karciana   

  Veto! Turniej Ligowy - Standard

  Do

  Turniej Szlacheckiej Gry Karcianej Veto! - Ligowy - format Standard
  Data: 19 lipca 2017 (środa)
  Godzina startu: 16:00
  Zakończenie: ok. g. 18:30
  Format: Standard
  Wpisowe: 12 zł
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne rozgrywki Veto! Jeśli masz talię do gry - zapraszamy właśnie w ten dzień na wspólne granie!
  Jest to turniej zaliczany do naszej lokalnej ligi, sezon III/2017. Więcej o samej lidze poczytacie w temacie na naszym forum: http://strefa-gry.pl/topic/1017-strefowa-liga-veto-sezon-iii2017-lipiec-wrzesień/
   
  Przebieg turnieju:
  Możliwość udziału w turnieju ma każdy gracz, który posiada talię do gry, z kartami legalnymi w formacie rozgrywek.Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju (zwykle gramy trzy lub cztery rundy).Rundy rozgrywane są w systemie szwajcarskim, więc każdy uczestnik gra do zakończenia turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada). Przewidziany czas na jedną rundę gry to 35 minut.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej czterech osób.Turniej jest zgłoszony do oficjalnego rankingu Veto! Aby wziąć w nim udział trzeba mieć aktywne konto na forum Veto! Konto można założyć w naszym sklepie bezpośrednio przed turniejem - trzeba tylko poinformować o takiej potrzebie sprzedawcę.Zasady turniejowe Veto! możecie podejrzeć na oficjalnej stronie wydawcy: http://veto.pl/W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Po zakończeniu rozgrywek otwierane są boostery z gry Veto!, z których karty będą draftowane przez uczestników turnieju zgodnie z kolejnością, jaką zajmą w końcowej klasyfikacji rozgrywek. W puli nagród znajdzie się jeden booster za każdego uczestnika turnieju.Ligowe karty Okazyjne. Na każdy turniej Ligowym Wydawnictwo przesyła dwie karty promocyjne. Będą one rozdzielane w następujący sposób:jedna karta będzie dodana do puli kart draftowanych przez uczestników na zakończenie turnieju,druga karta będzie rozlosowana wśród wszystkich uczestników podczas rozgrywania pierwszej rundy turnieju.Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd.
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
  - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry,
  - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,   
   

  ZAPRASZAMY !!!
   
  • 0 komentarzy
 22. Strefa Gry dodał wydarzenie w Veto! Szlachecka Gra Karciana   

  Veto! Turniej Ligowy - Standard

  Do

  Turniej Szlacheckiej Gry Karcianej Veto! - Ligowy - format Standard
  Data: 15 lipca 2017 (sobota)
  Godzina startu: 12:00
  Zakończenie: ok. g. 14:30
  Format: Standard
  Wpisowe: 12 zł
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne rozgrywki Veto! Jeśli masz talię do gry - zapraszamy właśnie w ten dzień na wspólne granie!
  Jest to turniej zaliczany do naszej lokalnej ligi, sezon III/2017. Więcej o samej lidze poczytacie w temacie na naszym forum: http://strefa-gry.pl/topic/1017-strefowa-liga-veto-sezon-iii2017-lipiec-wrzesień/
   
  Przebieg turnieju:
  Możliwość udziału w turnieju ma każdy gracz, który posiada talię do gry, z kartami legalnymi w formacie rozgrywek.Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju (zwykle gramy trzy lub cztery rundy).Rundy rozgrywane są w systemie szwajcarskim, więc każdy uczestnik gra do zakończenia turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada). Przewidziany czas na jedną rundę gry to 35 minut.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej czterech osób.Turniej jest zgłoszony do oficjalnego rankingu Veto! Aby wziąć w nim udział trzeba mieć aktywne konto na forum Veto! Konto można założyć w naszym sklepie bezpośrednio przed turniejem - trzeba tylko poinformować o takiej potrzebie sprzedawcę.Zasady turniejowe Veto! możecie podejrzeć na oficjalnej stronie wydawcy: http://veto.pl/W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Po zakończeniu rozgrywek otwierane są boostery z gry Veto!, z których karty będą draftowane przez uczestników turnieju zgodnie z kolejnością, jaką zajmą w końcowej klasyfikacji rozgrywek. W puli nagród znajdzie się jeden booster za każdego uczestnika turnieju.Ligowe karty Okazyjne. Na każdy turniej Ligowym Wydawnictwo przesyła dwie karty promocyjne. Będą one rozdzielane w następujący sposób:jedna karta będzie dodana do puli kart draftowanych przez uczestników na zakończenie turnieju,druga karta będzie rozlosowana wśród wszystkich uczestników podczas rozgrywania pierwszej rundy turnieju.Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd.
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
  - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry,
  - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,   
   

  ZAPRASZAMY !!!
   
  • 0 komentarzy
 23. Strefa Gry dodał wydarzenie w Veto! Szlachecka Gra Karciana   

  Veto! Turniej Ligowy - Standard

  Do

  Turniej Szlacheckiej Gry Karcianej Veto! - Ligowy - format Standard
  Data: 1 lipca 2017 (sobota)
  Godzina startu: 12:00
  Zakończenie: ok. g. 14:30
  Format: Standard
  Wpisowe: 12 zł
  Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na cykliczne rozgrywki Veto! Jeśli masz talię do gry - zapraszamy właśnie w ten dzień na wspólne granie!
  Jest to turniej zaliczany do naszej lokalnej ligi, sezon III/2017. Więcej o samej lidze poczytacie w temacie na naszym forum: http://strefa-gry.pl/topic/1017-strefowa-liga-veto-sezon-iii2017-lipiec-wrzesień/
   
  Przebieg turnieju:
  Możliwość udziału w turnieju ma każdy gracz, który posiada talię do gry, z kartami legalnymi w formacie rozgrywek.Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju (zwykle gramy trzy lub cztery rundy).Rundy rozgrywane są w systemie szwajcarskim, więc każdy uczestnik gra do zakończenia turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada). Przewidziany czas na jedną rundę gry to 35 minut.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej czterech osób.Turniej jest zgłoszony do oficjalnego rankingu Veto! Aby wziąć w nim udział trzeba mieć aktywne konto na forum Veto! Konto można założyć w naszym sklepie bezpośrednio przed turniejem - trzeba tylko poinformować o takiej potrzebie sprzedawcę.Zasady turniejowe Veto! możecie podejrzeć na oficjalnej stronie wydawcy: http://veto.pl/W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Po zakończeniu rozgrywek otwierane są boostery z gry Veto!, z których karty będą draftowane przez uczestników turnieju zgodnie z kolejnością, jaką zajmą w końcowej klasyfikacji rozgrywek. W puli nagród znajdzie się jeden booster za każdego uczestnika turnieju.Ligowe karty Okazyjne. Na każdy turniej Ligowym Wydawnictwo przesyła dwie karty promocyjne. Będą one rozdzielane w następujący sposób:jedna karta będzie dodana do puli kart draftowanych przez uczestników na zakończenie turnieju,druga karta będzie rozlosowana wśród wszystkich uczestników podczas rozgrywania pierwszej rundy turnieju.Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród w tym turnieju jest rozegranie więcej niż połowy rund tj. w przypadku ilości rund 3 konieczne jest rozegrania 2 rund. W przypadku 4 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 5 rund konieczne jest rozegranie 3 rund. W przypadku 6 rund konieczne jest rozegranie 4 rund.  7 rund konieczne rozegranie 4 rund itd.
  Za rundę nierozegraną uważa się taką rundę w której:
  - gracz nie podejmie gry tj. podda się bez gry,
  - podda się w czasie krótszym niż 1/2 czasu przewidzianego na rundę,   
   

  ZAPRASZAMY !!!
   
  • 0 komentarzy
 24. Strefa Gry dodał wydarzenie w Magic: The Gathering   

  MTG MKM Series Trial - Prague 2017

  Do

  Turniej kolekcjonerskiej gry karcianej Magic: The Gathering - Magic Card Market Trial - Prague 2017 - STANDARD
  Data: 22 lipca 2017 (sobota)
  Godzina: 11:00
  Format: Standard
  Ranga turnieju: Regular - poziom towarzyski
  Wpisowe: 35 zł
  Rundy: Rundy w systemie szwajcarskim zależne od liczby graczy + finały w systemie pucharowym
  Informacje podstawowe:
  Sklep Hobbystyczny "Strefa Gry" z Bielska-Białej zaprasza na turniej Magic: The Gathering - Magic Card Market Series Trial - Prague. Zwycięzca tego turnieju będzie mógł skorzystać z pierwszo-rundowego Bye na turnieju MKM Series w Pradze, który odbędzię się w dniach 28-30 lipca. Dodatkowo jeśli tylko weźmie udział w turnieju w Pradze, otrzyma także specjalną playmatę oraz kupo do wykorzystania na Magic Card Market o wartości 40 Euro.
  Czy warto zagrać? Oczywiście że tak! Gracze formatu Standard oczekują co jakiś czas rozegrania większego turnieju o ciekawe nagrody - a to właśnie taki event! Nawet jeśli uważasz się za początkującego to warto przyjść i rozegrać kilka meczy z zaawansowanymi graczami, a tym samym zdobyć cenne doświadczenie.
  Dla kogo jest ten turniej? Dla wszystkich!
  Co daje turniej zwycięzcy? Poza standardowymi nagrodami zwycięzca turnieju zyska sporo jeśli wybiera się rozegrać turniej z serii Magic Card Market Series, do którego właśnie jest ten Trial.
   
  CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O MAGIC CARD MARKET SERIES?
  Strona internetowa: http://series.magiccardmarket.eu
  Grupa na Facebook'u: https://www.facebook.com/groups/mkmseries/
   
   
  Przebieg turnieju:
  Turniej prowadzony jest zgodnie z oficjalnymi zasadami rozgrywek opisanymi przez wydawce gry w dokumencie Magic: The Gathering Tournament Rules, którego aktualna wersja jest dostępna pod adresem: http://wpn.wizards.com/en/resources/rules-documents/244 Mecze rozgrywane są w rundach, których liczba zależy od liczby uczestników turnieju:8 graczy - 3 rundy w systemie szwajcarskim9-16 graczy - 4 rundy podstawowe w systemie szwajcarskim + Top 4 w systemie pucharowym17-32 graczy - 5 rund podstawowych w systemie szwajcarskim + Top 8 w systemie pucharowym33-64 graczy - 6 rund podstawowych w systemie szwajcarskim + Top 8 w systemie pucharowym65 i więcej graczy - 7 rund podstawowych w systemie szwajcarskim + Top 16 w systemie pucharowymRundy rozgrywane w systemie szwajcarskim oznaczają udział graczy w każdej z nich do momentu ich zakończenia, lub wcześniejszej rezygnacji gracza z turnieju. A więc każdy uczestnik może grać do momentu zakończenia rund szwajcarskich w turnieju (nie ma zasady: kto przegra odpada), a najlepsi gracze po ich zakończeniu rozgrywają dalej gry finałowe już w systemie pucharowym.Przewidziany czas na jedną rundę gry w systemie szwajcarskim to 50 minut. Podczas rozgrywek finałowych w systemie pucharowym nie ma limitu czasowego.Turniej zostanie rozegrany po zgłoszeniu się do momentu zamknięcia zapisów przynajmniej ośmiu osób. Opcjonalnie turniej może być rozegrany już przy udziale czterech graczy za zgodą wszystkich uczestników, wówczas rozegrane mecze nie wliczają się do punktów rankingowych w klasyfikacji prowadzonej przez wydawce gry na stronie http://planeswalkerpoints.com. W takim wypadku zwycięzca nie otrzyma specjalnych nagród MKM Series, gdyż rozgrywki nie będą już miały statusu Trial.W nagłych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo zmiany warunków turnieju jak i jego odwołanie.Nagrody:
  Zwycięzca turnieju otrzymuje:1-rundowy Bye na turnieju MKM Series do którego organizowany jest ten trial, rozgrywanym w tym samym formacie co TrialPrzy pojawieniu się na turieju MKM Series otrzyma specjalną playmatęPrzy pojawieniu się na turnieju MKM Series otrzyma także kupon do wykorzystania w serwisie Magic Card Market o wartości 40 Euro.Każdy uczestnik turnieju otrzyma kartę promocyjną - jedną ze zbiorów sklepowych Pulę nagród rzeczowych na ten turniej tworzą boostery Magic: The Gathering. Za każdego uczestnika turnieju do puli wpadają trzy boostery.Boostery są wydawane jako nagrody według następującego podziału:95% puli (część główna) wydawana jest uczestnikom z najlepszymi rezultatami na zakończenie turnieju, licząc najlepszych ośmiu zawodników gdy w turnieju weźmie udział do 64 graczy, lub najlepszych szesnastu zawodników gdy w turnieju weźmie udział 65 lub więcej graczy.5% puli (część dodatkowa) jest rozlosowywane w postaci boosterów wśród graczy, którzy zajmą dalsze miejsca, nie premiowane nagrodami opisanymi powyżej. W tej puli znajdzie się także specjalny booster pocieszenia dla przedostatniego miejsca Podczas podziału procentowego puli boostery będą zaokrąglane na korzyść części głównej.Warunkiem koniecznym do uzyskania nagród rzeczowych w tym turnieju jest rozegranie wszystkich swoich meczy w rundach podstawowych turnieju.
   
   
  ZAPRASZAMY !!!
 25. Strefa Gry dodał temat w Veto!   

  Strefowa Liga Veto! Sezon III/2017 - lipiec-wrzesień
  Słuchajcie, słuchajcie! Wszystkie szlachcianki i szlachcice, którzy wspierają nasz region dzielną postawą podczas starć w szlacheckiej grze karcianej Veto! Od dziś możecie wasze karciane pojedynki toczyć także uczestnicząc w naszej lokalnej, Strefowej lidze Veto!
  Zapraszamy do licznego udziału! Aby zostać uczestnikiem ligi wystarczy wziąć udział w jednym z naszych turniejów, który jest do niej zaliczany. A następnie warto grać jak najwięcej, by zdobyć jak najwięcej nagród  Liga nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami - opłacacie jedynie wpisowe na turnieje.

  Regulamin lokalnej ligi Veto! Sezon III/2017 - 1.07.2017- 30.09.2017
     Liga Veto prowadzona jest zgodnie z Regulaminem ogólnych zasad Ligi Veto. Regulamin zostanie tu zamieszczony gdy pełny regulamin nowego sezonu będzie dostępny na stronie wydawnictwa. 
   
  LISTA TURNIEJÓW LIGOWYCH ROZGRYWANYCH W STREFIE GRY
  1 lipca (sobota), g. 12:00 - format: Standard - wpisowe: 12 zł15 lipca (sobota), g. 12:00 - format: Standard - wpisowe: 12 zł19 lipca (środa), g. 16:30 - format: Standard - wpisowe: 12 zł22 lipca (sobota), g. 12:00 - format: Booster Draft - wpisowe: 50 zł26 lipca (środa), g.  g. 16:30 - format: Standard - wpisowe: 12 zł12 sierpnia (sobota), g. 12:00 - format: Standard - wpisowe: 12 zł16 sierpnia (środa), g.  g. 16:30 - format: Standard - wpisowe: 12 zł19 sierpnia (sobota), g.  g. 12:00 - format: Booster Draft - wpisowe: 50 zł9 września (sobota), g. 12:00 - format: Standard - wpisowe: 12 zł30 września (sobota), g. 12:00 - format: Standard - wpisowe: 12 zł
  • 0 odpowiedzi
  • 59 wyświetleń