Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Strefowa Liga - sezon Hour of Devastation

1 post w tym temacie

Napisano · Zgłoś post

MTG_League.thumb.jpg.ab4a25f0b907f255e7d

 

STREFOWA LIGA GRY MAGIC: THE GATHERING
Edycja: HOUR OF DEVASTATION

14.07.2017 - 12.08.2017Centrum Hobbystyczne "Strefa" zaprasza na specjalną, miesięczną ligę Magic: The Gathering, przygotowaną specjalnie dla naszych lokalnych graczy! Założenia są bardzo proste: chcemy zaktywizować trochę naszą scenę rozgrywek.

Przygotowaliśmy więc prosty projekt ligi, gdzie mecze będą rozgrywane taliami stworzonymi z zakupionych boosterków - na start wystarczą trzy boosterki. W ten sposób do ligi może dołączyć każdy gracz, niezależnie od stopnia zaawansowania, jak i ulubionego formatu. Zapraszamy do niej zarówno graczy odwiedzających nas regularnie na turnieje formatu Standard, graczy Commandera, a także tych z Was, którzy odwiedzają nas tylko przy okazji grania Booster Draftów, czy też po prostu odwiedzających nas na czas zakupów nowych boosterów.

Celem ligii jest wspólna integracja graczy, i pobawienie się w budowanie prostych talii. Jest to idealna okazja dla początkujących graczy by nauczyć się zasad składania talii z dostępnych kart.

Mecze w lidze będą rozgrywane tylko do jednej wygranej, ze specjalną zasadą pierwszego darmowego mulligana (czyli pierwsza wymiana kart na ręce przed startem gry odbędzie się bez straty jednej z nich). Ta zasada, wraz z prostą budową talii, ma pomóc Wam rozgrywać ligowe potyczki jako dodatek do rozgrywek na które przybywacie do nas cyklicznie. Można więc będzie zagrać także podczas trwania turniejów FNM, czy też rozgrywek środowych Commandera.


Zasady Ligi Hour of Devastation:

 • Aby dołączyć do ligi należy zgłosić się w naszym sklepie i opłacić wstęp za ligę w wysokości 40 zł. W zamian już na starcie otrzymujecie trzy boostery z dodatku Amonkhet oraz specjalny, dwustronnie foliowany Token - za udział w lidze. Zawartość boosterów po otwarciu spisujemy na listę, która pozostanie w sklepie na czas trwania ligi. Karty także będą przechowywane w sklepie, w specjalnych pudełkach przygotowanych na ligę. Karty oczywiście będą do odbioru jak tylko zakończycie ligę, lub jeśli wcześniej zdecydujecie, że potrzebujecie jakiś kart - wówczas je można zabrać, wykreślając jednocześnie  listy ligowej.
 • Z boosterów składamy talię, tak by wraz z lądami miała przynajmniej 30 kart. Lądy można wziąć z zapasów sklepowych. Pomiędzy meczami można będzie dowolnie modyfikować talię, korzystając z puli kart otwartych boosterów.
 • Aby rozegrać mecz ligowy wystarczy spotkać w sklepie osobę grającą w lidze i rozegrać partię :) Wynik trzeba zgłosić sprzedawcy. Limit meczy z każdym uczestnikiem ligi wynosi 4. Nie ma limitu rozgrywania ich w danym tygodniu - wszystkie mecze mogą nawet odbyć się jednego dnia.
 • Za każdy wygrany mecz gracz otrzymuje 3 punkty ligowe.
 • Począwszy od drugiego tygodnia trwania ligi można raz na tydzień zakupić jeden booster z dodatku Kaladesh i dołączyć go do puli kart, z których budujemy swoje talie.
 • Dodatkowy booster można także dokupić w momencie gdy na swoim koncie gracz będzie miał trzy przegrane mecze.
 • Do ligi można dołączyć w dowolnym momencie. Gdy gracz dołączy w drugim, trzecim lub czwartym tygodniu trwania ligi, może od razu zakupić dodatkowe boostery do budowy talii.

Nagrody:

 • Każda osoba biorąca udział w lidze otrzyma na starcie specjalne pudełko ligowe do przechowywania kart oraz kartę promocyjną.
 • Po zagraniu 3 meczy ligowych uczestnik otrzyma specjalny bonus - niedługo podamy co to będzie!
 • Najlepsi gracze sezonu będą nagradzani boosterami Hour of Devastation!
 • W momencie gdy w w lidze weźmie udział więcej niż 10 graczy będziemy dokładać kolejne losowane nagrody :)


Czas zorganizowanych gier ligowych w Strefie

Co prawda grać w lidze możecie w dowolnym momencie pracy sklepu (o ile tylko jest miejsce), ale aby ułatwić możliwość wspólnych gier wyznaczyliśmy terminy, w których najłatwiej spotkać kogoś, kto także gra w naszej lidze:

 • środy - w godzinach 16:00 - 20:00
 • piątki - w godzinach 16:00 - 20:00
 • soboty - w godzinach 10:00 - 15:00

 

Zapraszamy - to okazja na zwiększenie aktywności graczy w naszym sklepie, czyli okazja na sprawienie, że będzie nas - graczy - więcej!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0