Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Fate of Konor - letnia kampania (27.07 - 31.08.2017)

3 posty w tym temacie

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Fate of Konor - Kampania Warhammer'a 40.000

 

Zapraszamy do udziału w letniej kampanii w grze Warhammer 40.000 - Fate of Konor! Jest to globalna kampania organizowana przez Games Workshop, rozgrywania w dniach od 27 lipca do 31 sierpnia 2017 roku. Nasz sklep bierze w niej czynny udział - jest oficjalnie zarejestrowaną lokacją turniejową, w której możecie rozgrywać bitwy i zgłaszać wyniki, które my raportujemy bezpośrednio na stronę kampanii. A więc Wasze bitwy decydują o losie galaktyki! :)

Kampania w naszym sklepie ma na celu zorganizowaną grę dla graczy, by łatwiej było się spotkać, rozegrać potyczkę i pochwalić się nowymi oddziałami i malowaniem swojej armii. Zapraszamy do udziału każdego gracza z okolicy, niezależnie od poziomu zaawansowania, ani od tego gdzie kupuje modele :)


Jak wziąć udział w kampanii?

Zapisać można się odwiedzając nasz sklep. Wpisowe na kampanię wynosi 20 zł, opłacane jest raz, a już na starcie w ramach "pakietu powitalnego" otrzymacie:

 • kartę do wpisywania zdobywanych punktów w kampanii (w celu zdobycia dalszych nagród)
 • opaskę na rękę z symbolami frakcji Warhammer'a 40.000 (do wyczerpania zapasów - kto pierwszy ten lepszy!)
 • zestaw żetonów do oznaczania ran i znaczników misji
 • specjalną kartę promo Startegem - do wykorzystania w kampanii, ale nie tylko!
 • jeden ze starszych numerów White Dwarf z naszych zbiorów (numery z początku 2017 roku)


Jak rozgrywamy kampanię?

Kampania podzielona jest na sześć tygodni, a w każdym tygodniu walki będą toczyć się o inną planetę w układzie Konor. Rozgrywać bitwy będziemy w oparciu o misje, które będą zmieniać się co tydzień. Za wygranie potyczek będą punkty, i wygrane będziemy zgłaszać na stronę kampanii. Nie ma ograniczeń co do rozgrywania bitew z jedną osobą.

Gracze będą zgłaszać punkty na korzyść sił Imperium lub Chaosu - one walczą o panowanie w tym systemie. Ale spokojnie, gracze prowadzący armię Xenosów też są ważni w kampanii: ich wyniki są zgłaszane jako osłabianie sił Imperium lub Chaosu (decyduje gracz).

Aby rozegrać potyczkę w sklepie wystarczy przybyć w momencie naszych cyklicznych spotkań - czyli w czwartki w godzinach 16:00-20:00. Ale można także umówić się z innymi graczami na dowolny termin - w sklepie będzie przygotowany na czas kampanii specjalny stół, gdzie zawsze będzie możliwość rozegrania bitew!

Uwaga! Potyczki nie muszą być rozgrywane w sklepie! Możecie je toczyć nawet w domach, ale do kampanii trzeba zapisac się w sklepie, zgłaszać do sklepu wyniki przynajmniej raz w tygodniu z meczy rozegranych poza sklepem, oraz pokazać w sklepie nowe oddziały pomalowane, jeśli chcemy za tę częśc mieć dodatkowe punkty.


Za co otrzymujemy punkty w kampanii?

Punkty otrzymujemy nie tylko za wygrywanie bitew, ale także za dobre podejście do naszego hobby, w którym także kupujemy nowe modele i je malujemy. Tak więc zgłaszając wyniki w naszym sklepie otrzymujecie punty za:

 1. Wygranie potyczki kampanijnej.
 2. Rozegranie bitwy w danym tygodniu z wykorzystaniem nowo zakupionego zestawu z rodzaju, który jest premiowany w danym tygodniu - oznacza to, że jeśli zakupicie w czasie kampanii nowy zestaw i go wystawicie w bitwie, to otrzymacie punkt zbliżający Was do dalszych nagród u nas na zakończenie kampanii, a dodatkowo podwoi to wasze punkty zgłoszone za wygrane mecze w danym tygodniu na stronę kampanii - a premiowane produkty to:
  • Tydzień 1: Start Collecting / Space Marines
  • Tydzień 2: Elites
  • Tydzień 3: Tanks
  • Tydzień 4: Psykers
  • Tydzień 5: Fast Attack / Flyers
  • Tydzień 6: Scenery / Lords of War

Uwaga! Drugi punkt w naszym sklepie wykorzystamy następująco: liczą się zakupy od początku nowej edycji (a więc od 17 czerwca) i otrzymacie osobno jeden punkt za wystawienie zakupionego zestawu oraz drugi punkt gdy będziecie go mieli pomalowanego, przynajmniej podstawowymi kolorami.


Jak zgłaszamy wyniki?

Bardzo prosto - odwiedzamy sklep :) A jeśli gramy na miejscu to wystarczy po zakończonej potyczce powiedzieć wynik sprzedawcy, a on zapisze go na specjalną listę, oraz wbije pieczątki na Wasze karty.


Jakieś dodatkowe nagrody?

Oczywiście! Mamy dla Was zakupiony specjalny zestaw na kampanię, a w nim:

 • za rozgrywanie potyczek u nas co tydzień otrzymacie nową kartę promocyjną - Strategem do nowej planety
 • otrzymacie także przypinkę za odwiedzenie nas z wynikami raz na tydzień
 • dla pierwszych 10 osób, które wypełnią swoje karty punktami kampanii ( a więc wygrają 5 potyczek, oraz będą miały 5 punktów za zakupy i/lub malowanie oddziałów) mamy bardzo ładnie wykonane, materiałowe mieszki na na kości z symbolami frakcji!
 • gdy osób z wypełnionymi kartami będzie mniej niż 10 to na zakończenie kampanii rozlosujemy pozostałe nam mieszki wśród wszystkich uczestników kampanii.

 

Zapraszamy!! A jak są pytania - pisać śmiało :D

 

ZDJĘCIE BONUSÓW W "PAKIECIE POWITALNYM" - ZA UDZIAŁ W KAMPANII:

KONOR1.thumb.jpg.2ff5e69bacd37efe6fea0de

 

ZDJĘCIE NAGRÓD DODATKOWYCH:

KONOR2.thumb.jpg.8c8bd84f2ea24cf801c9181

Edytowano przez Strefa Gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisano · Zgłoś post

Aktualna lista graczy kampanii

W przypadku chęci umówienia się na bitwy odsyłamy do naszego sklepu, a także na grupę na FB: https://www.facebook.com/groups/1630507293884439/

 1. Kamil Zaremba - Space Marines
 2. Jakub Telok - Eldar
 3. Dariusz Nowak - Dark Eldar
 4. Agnieszka Nowak - Necrons
 5. Paweł Telok - Chaos
 6. Ireneusz Nowak - Orks
 7. Marcin Suchta - Imperium
 8. Mateusz Rączka - Chaos
 9. Jakub Kucharski - Chaos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisano · Zgłoś post

Podsumowanie I tygodnia kampanii - bitwa o planetę Astramis

W pierwszym tygodniu rozegraliście w sumie 4 bitwy zaliczone do kampanii, plus dokonaliście zakupów zestawu premiowanych punktami. Imperium wywalczyło pełne zwycięstwo, wygrywając swoje bitwy. Chaos, mimo wygranej, nie zajął nawet części naszej planety, gdyż Xenosi stwierdzili po wygranej potyczce, że to właśnie chosowi odejmą punkty :) 
W sumie, żadne zaskoczenie, patrząc na realia tego uniwersum...

 

Zobaczcie, jak wygląda podsumowanie planety na stronie GW:

Astramis.thumb.jpg.aa97edfcfedc9a7c456db

 

Walki o kolejną planetę - Konor - już się rozpoczęły! Misję na drugi tydzień możecie podejrzeć na stronie kampanii: https://warhammer40000.com/mission-2-seek-destroy/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0