Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

Specjalna promocja gry Star Wars: Przeznaczenie - Duet Mocy 1+1

1 post w tym temacie

Napisano · Zgłoś post

DuetMocy.thumb.png.d8e00e2d5324619ee3cad
 

Centrum Hobbystyczne "Strefa" zapraszam wszystkich zainteresowanych graczy, a także wszystkich chcących poznać kolekcjonerską grę karcianą Star Wars: Przeznaczenie do udziału w specjalnej promocji sprzedażowej: Duet Mocy 1+1!


Promocja ta, zorganizowana przez polskiego wydawce gry - wydawnictwo Galakta - daje Wam nowe możliwości, tak rozpoczęcia zabawy z tą grą, jak i wzmocnienia swoich talii przez zakupy boosterów!
Już od dziś, aż do dnia 18 października (lub wcześniej, bowiem promocja trwa do wyczerpania zapasów), kupując w naszym sklepie stacjonarnym jeden z zestawó startowych Kylo Ren lub Rey, drugi otrzymasz gratis! To samo dotyczy kupowanych u nas boosterów z dodatku Przebudzenia - każdy kupiony booster to dwa otrzymane przez klienta!

Wykorzystajcie tę promocję, by zakupić zestawy do zapoznania się z grą, a także by wzmocnić swoje talie!

-----------------------
Nigdy nie było lepszego momentu, by dołączyć do gry w Star Wars: Przeznaczenie! Od dzisiaj w ramach promocji Duet Mocy 1+1 do każdego zestawu startowego drugi zestaw otrzymujesz gratis! To samo dotyczy zestawów dodatkowych – każdy zakupiony zestaw dodatkowy Przebudzenia to drugi zestaw Przebudzeń gratis! Tak, to nie Zmylenie Mocą, to szczera prawda. Spieszcie się jednak, taki stan równowagi Mocy nie utrzyma się długo – promocja trwa tylko do 18 października lub do wyczerpania zapasów.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0