Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

[Blood Bowl] Strefowa Liga Blood Bowl - sezon #01

1 post w tym temacie

Napisano · Zgłoś post

Blood Bowl zawędrował do nas jesienią 2016 roku. Od tego momentu promowaliśmy go w naszym sklepie. Skusiliśmy kilku graczy, mają już swoje drużyny. Teraz czas więc na ligę! I liczymy, że tym sezonem zainteresujemy kolejne osoby do zagrania w tę rewelacyjną, a przy tym bardzo oryginalną grę bitewną :D


W dniach od 28 października 2017 r. do 31 marca 2018 r. rozgrywana będzie nasza lokalna, Strefowa Liga Blood Bowl! Jej cel jest jeden: zorganizować jak najwięcej okazji do pojedynków w tej grze dla naszych lokalnych graczy. A przy okazji zrobić ranking, turnieje, w tym wielki finał, no i oczywiście rozdać nagrody :)


Jak działa liga?

Liga to seria gier między drużynami. Jedna drużyna może zmierzyć się nie więcej niż dwa razy z inną drużyną. Ligą będzie miała swoje dwa etapy, rozdzielone turniejem.

Punktowane nasze będzie bardzo proste:

  • Wygrany mecz: 3 punkty
  • Remis: 1 punkt
  • Przegrana: 0 pkt

Na zakończenie ligi będą oczywiście nagrody: dyplomy, nagrody rzeczowe, oraz gadżety związane z grą Blood Bowl.


Jak dołączyć do ligi?

Wystarczy odwiedzić nasz sklep, i zgłosić chęć udziału w rozgrywkach. Uwaga! Nie trzeba posiadać własnych figurek! Na czas pierwszej ligi udostępnimy Wam drużyny, którymi będziecie mogli rozgrywać mecze w sklepie, i dzięki temu od razu uczyć się zasad gry.
Wpisowe na ligę wynosi 15 zł, i zostanie w pełni wykorzystane na nagrody na zakończenie sezonu. 


Jakie drużyny możemy Wam pożyczyć na czas gier?

Tak jak wspominaliśmy, możemy pożyczyć Wam kilka drużyn. To zachęta do poznania tej niesamowitej gry bitewnej!

Aktualnie do pożyczenia mamy:

  • Drużyna ludzka
  • Drużyna Orków
  • Drużyna Goblinów
  • Drużyna Skavenów
  • Drużyna Hobbitów

Oczywicie możecie wykorzystać własne figurki do gry. Wystraczy zakupić jedną z dostępnych oebcnie drużyn. Można też wykorzystać starsze modele, a nawet skonwertwać figurki tworząc jeden z dostęnych w grze układów drużyn.


Jak gramy i zgłaszamy wyniki?

Grać możecie w sklepie, w dowolnym terminie jak się ugadacie, ale warto będzie wykorzystać terminy spotkań proponowane przez nas oczywiście obowiązkowo turnieje :D Ważne jest to, żeby wyniki trafiały do nas, organizatorów. Wyniki będą bowiem przez nas zamieszczane na forum i na FB, i będzie na bieżąco prowadzona pełna klasyfikacja.

Każdy uczestnik naszej ligi będzie także dopisywał nowy post w tym temacie, w którym zamieści swój aktualny układ drużyny. Bowiem drużyny będą się zmieniać - zarobki z meczy będzie można wydać na ulepszenia graczy, przerzuty, łapówki dla sędziego, czy też na leczenie poszkodowanych w starciach.


 

Zapraszamy do dołączenia się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0